Czy Windows 10 Mobile Build 10586.164 jest gotowy do publicznego udostępnienia?

Oficjalna aktualizacja Windows 10 Mobile zbliża się wielkimi krokami. Według ostatnich informacji aktualizacja rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Dwa dni temu system w wersji Build 10586.164 został udostępniony dla telefonów z fabrycznym systemem Windows 10 Mobile oraz dla uczestników programu Windows Insider. Czy najnowsza kompilacja jest gotowa do udostępnienia dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1?

Dla przypomnienia napiszę, że użytkownicy telefonów z systemem Windows Phone 8.1 w pierwszej kolejności otrzymają komunikat w swoich telefonach z informacją o aktualizacji Windows 10 Mobile. Aby otrzymać aktualizację będziemy musieli podjąć odpowiedni kroki – podobnie jak to miało miejsce w komputerach z systemem Windows 7 oraz Windows 8.1. Dopiero po zaakceptowaniu warunków będziemy mogli otrzymać aktualizację, której dystrybucja prawdopodobnie rozpocznie się w drugiej połowie marca. Warto również dodać, że wybrane telefony Lumia otrzymają w pierwszej kolejności aktualizację oprogramowania układowego. Dokładnie opisał to Krzysiek w tym artykule.

Jeżeli uczestniczycie w programie Windows Insider to zapewne posiadacie już w Waszych telefonach najnowszą wersję systemu Windows 10 Mobile Build 10586.164. Dajcie znać czy według Was system nadaje się do publicznego udostępnienia dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1.