Czy używacie dodatkowych etui, obudów lub futerałów w Waszych telefonach?

Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie używania telefonu bez dodatkowej ochrony. Może to być futerał, etui, silikonowa nakładka czy dedykowana obudowa. Wybór akcesoriów jest ogromny i jestem bardzo ciekawy czy Wy również chronicie Wasze telefony zwiększając niejednokrotnie przy tym walory estetyczne urządzenia.

Użytkownicy mają do wyboru wachlarz akcesoriów począwszy od zwykłych nakładek silikonowych, poprzez futerały i etui a skończywszy na obudowach czy zwykłych wsuwkach. Jeżeli już wybraliśmy rodzaj akcesorium to pozostaje jeszcze wybór materiału, z którego zostało wykonane. W tym wypadku producenci również nie zawodzą i proponują akcesoria wykonane z gumy, silikonu, plastiku, prawdziwej skóry a nawet z drewna.

Skórzane etui firmy Mozo dla telefonu Lumia 950 XL

Skórzane etui firmy Mozo dla telefonu Lumia 950 XL

Stali czytelnicy doskonale wiedzą, że na co dzień używam telefonu Lumia 950 XL. Jak widzicie na załączonych zdjęciach zaufałem firmie Mozo. Etui prezentują się znakomicie zachowując przy tym pełną funkcjonalność ale niestety nie chronią telefonu w żaden sposób. Uważam jednak, że wybierając akcesorium nie zawsze można znaleźć złoty środek pomiędzy wyglądem, funkcjonalnością i ochroną. W moim przypadku wyjściem z sytuacji okazało się dokupienie przezroczystej wykonanej z silikonu nakładki firmy Orzly która dodatkowo chroni telefon wraz z obudową Mozo.

Jestem ciekawy jakich akcesoriów używacie w Waszych telefonach? Stawiacie przede wszystkim na wygląd, funkcjonalność czy ochronę? Zapraszam do dyskusji, w której mam nadzieję, że pojawią się zdjęcia Waszych telefonów z akcesoriami.