Czy tak będzie wyglądać przedni panel telefonu Microsoft Lumia 1030?

Według francuskiego portalu Nowhereelse już niebawem w amerykańskiej sieci Verizon zadebiutuje telefon Microsoft Lumia 1030 znany też od dłuższego czasu pod nazwą McLaren. Dosyć sceptycznie podchodzimy do tego typu nowości tym bardziej, że projekt McLaren był rozwijany przez firmę Nokia a Microsoft po przejęciu działu mobilnego anulował ten projekt.

McLaren miał posiadać aparat fotograficzny 45MP oraz zupełnie nowy sposób obsługi telefonu za pomocą gestów 3D. Niestety projekt został wycofany przez Microsoft co może budzić nasze wątpliwości dotyczące tego czy powyższe zdjęcie jest prawdziwe. Widoczny na zdjęciu przedni panel w większości pokrywa się z panelem jaki miał być dostępny w modelu McLaren. To jednak za mało aby z całą pewnością potwierdzić, że projekt został wznowiony.

Na tę chwilę nie wiadomo czy to na pewno McLaren czy po prostu następca telefonu Lumia 1020. Być może to obudowa jednego z wcześniej już omawianych na naszym portalu modeli takich jak Lumia 940 czy Lumia 940 XL. Niestety na rozwiązanie tej zagadki z pewnością jeszcze będziemy musieli nieco poczekać.

Źródło: Nowhereelse