Czy stacja dokująca Microsoft HD-500 to jedyne urządzenie do obsługi Continuum?

Stacja dokująca Microsoft HD-500 zamieni Wasz telefon w przenośny komputer. Po podłączeniu telefonu z zewnętrznym wyświetlaczem za pomocą stacji będziecie mogli korzystać z uniwersalnych aplikacji na pełnym ekranie. Dodatkowo możecie podłączyć myszkę oraz klawiaturę. W ramach promocji kupujący telefon Lumia 950 XL mogą odebrać bezpłatną stację korzystając z aplikacji Lumia Oferty. Jeżeli jednak kupiliście smartfon Lumia 950 to możecie już teraz dokupić stację HD-500.

Stację dokującą możecie kupić w sklepie NokiaSklepOnline.pl w cenie 369zł. Kilka ofert znajdziecie również na największym polskim serwisie aukcyjnym. Najniższą ofertę jaką udało mi się znaleźć opiewała na kwotę 349zł.

Czy stacja dokująca Microsoft HD-500 to jedyne urządzenie, które pozwoli nam skorzystać z funkcji Continuum w telefonach Lumia 950 oraz Lumia 950 XL?

Na szczęście nie jest to jedyne urządzenie. Możecie skorzystać z adaptera do bezprzewodowego wyświetlania treści, który obsługuje funkcję Miracast. Jeżeli więc chcecie sprawdzić jak funkcjonuje Continuum a zależy Wam na oszczędzeniu nieco grosza to zachęcam do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Dajcie znać czy zamierzacie kupić stację lub adapter do obsługi funkcji Continuum. A może już zaopatrzyliście się w takie urządzenie. W takim razie jakie są Wasze wrażenia?

 • egon81
  • gdyby MS udostępnił romy dla kilkudziesięciu telefonów to byłby świetny sposób na poszerzenie rynku

   jak widać 650, 750 i 850 są już testowane

   • egon81

    Tak i ten HP ciekawy 😉

    • ale to raczej nie jest firma Hewlett Packard 🙂

     • egon81

      No tak ale co to jest? Co to oznacza?

 • Konrad Uroda-Darłak

  Zawsze można użyć przejściówki i zwykłego kabla HDMI, a cała reszta po BT 😛

 • Sebastian H

  Powiedzcie jak sprawuje się to cale continuum. Można odpalić na tym np gta sa mobile?