Czy już wkrótce zobaczymy nowe akcesorium Nokia Treasure Tag?

W zeszłym roku pojawiło się dosyć sporo informacji dotyczących nowego akcesorium Nokia Treasure Tag. Wiele osób liczyło, że urządzenie zostanie zaprezentowane podczas konferencji Nokia World, która odbyła się w październiku zeszłego roku. Niestety to nie nastąpiło i przez jakiś czas nie było żadnych nowych doniesień odnośnie tego ciekawego akcesorium. Aż do teraz.

Nokia Treasure Tag

Nokia Treasure Tag pozwoli użytkownikom telefonów Windows Phone śledzić przedmioty, dzięki specjalnej aplikacji. Ponadto aplikacja wyświetli lokalizację urządzenia na mapie z użyciem przeglądarki rozszerzonej rzeczywistości Nokia LiveSight. Możliwe również będzie zlokalizowanie telefonu, który został sparowany z czujnikiem poprzez przytrzymanie przycisku na urządzeniu. Nokia Treasure Tag wywoła dźwięk na telefonie tylko wtedy kiedy będzie się znajdował w zasięgu.

Wszystko wskazuje na to, że projekt w dalszym ciągu się rozwija. W Sklepie Windows Phone pojawiła się aplikacja o tej samej nazwie czyli Nokia Treasure Tag, która na tę chwilę jest dostępna wyłącznie dla celów wewnętrznych.

Aplikacja Nokia Treasure Tag w Sklepie Windows Phone

Prawdopodobnie akcesorium zostanie zaprezentowane podczas rozpoczynających się za kilka tygodni targów Mobile World Congress. Trzymam za to mocno kciuki.

Nokia Treasure Tag

Cena: b/d

Wydawca: Development Teams

Pobierz Nokia Treasure Tag na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR