Czy już niebawem zobaczymy model Nokia Lumia 720 Dual SIM?

Pojawiły się pierwsze plotki dotyczące tego, że już niebawem zobaczymy telefon Nokia Lumia 720 z dwoma gniazdami SIM. @evleaks za pośrednictwem Twittera podzielił się taką informacją z resztą świata. W przeszłości jego przedpremierowe informacje często się potwierdzały.

Nokia Lumia 720

Gdyby informacja okazała się prawdziwa to [label style=”3″]Nokia Lumia 720 Dual SIM[/label] byłaby pierwszym modelem z rodziny Lumia obsługującym dwie karty SIM. Warto dodać, że najnowsze podzespoły marki Qualcomm pozwalają na jednoczesną obsługę trzech kart. Być może nadchodząca aktualizacja Bittersweet shimmer + GDR3 wprowadzi obsługę dwóch kart SIM. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy model Nokia Lumia z wejściem na dwie karty SIM. Czy będzie to Lumia 720 czy inny model – czas pokaże.

Źródło: Twitter

  • niezadowolony

    I to by było fajne rozwiązanie bo szczerze powiedziawszy mało jest smartphonów z wyższej półki, które obsługiwałyby dwie karty SIM, sam chętnie zaopatrzyłbym się w taką Lumie.

  • jery

    to by było fajne rozwiązanie, ponieważ mało jest smartphonów z wyższej półki, które obsługiwałyby dwie karty SIM, kupiłbym chętnie taką Lumię ale nie większą niz 4,3 calla.