Czy jesteście zadowoleni z systemu Windows 10 Mobile Build 10586.218?

Przedwczoraj Microsoft udostępnił system Windows 10 Mobile w wersji Build 10586.218 z rozgałęzienia Threshold 2 w oficjalnym kanale dystrybucyjnym oraz w programie Windows Insider w kręgu Release Preview. Jestem ciekawy jaka jest Wasza opinia o najnowszej kompilacji. Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie.

Windows 10 Mobile Build 10586.218

Na co dzień korzystam z systemu w rozgałęzieniu Redstone 1 a na drugim telefonie posiadam najnowszą kompilację systemu z rozgałęzienia Threshold 2. Według mnie system działa tak samo jak poprzednia wersja oznaczona numerem Build 10586.164.

Poprawiono kilka drobnych błędów takich jak jaśniejące tło na liście aplikacji oraz problem z przewijaniem muzyki w odtwarzaczu Muzyka Groove. Lista poprawek jest znacznie dłuższa jednak nie zobaczymy ich w codziennym użytkowaniu bowiem są to poprawki wykonane wewnątrz systemu.

Zapraszam do wzięcia udziału w poniższej ankiecie oraz do dzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach poniżej. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy jeszcze otrzymali oficjalną aktualizację dlatego w ankiecie pojawiły się dodatkowe opcje. Pamiętajcie, że możecie wgrać system Windows 10 Mobile już teraz korzystając z tego poradnika.