Czy jesteście zadowoleni z oficjalnej wersji systemu Windows 10 Mobile?

Pomimo tego, że oficjalna aktualizacja Windows 10 Mobile wystartowała w marcu to większość osób otrzymała aktualizację dopiero w tym miesiącu. Na pewno zdążyliście się już zapoznać z nowościami oraz niedociągnięciami systemu i dlatego postanowiłem przygotować ankietę dotyczącą Waszego zadowolenia z użytkowania mobilnej dziesiątki.

Kilka dni temu pojawiła się aktualizacja Build 10586.494, która prawdopodobnie jest ostatnią wersją systemu z rozgałęzienia Threshold 2. Do tej pory pojawiło się kilkanaście wersji systemu z tego rozgałęzienia. Jeżeli ktoś z Was kupił telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL tuż po premierze to posiadał system w początkowej wersji Build 10586.0. Poniżej przedstawiam historię aktualizacji Windows 10 Mobile, 1507, Threshold 2:

Doskonale wiemy jakie usprawnienia zostały dodane oraz jakie błędy zostały wyeliminowane w każdej z powyższych aktualizacji. Niestety nie wszystko udało się naprawić jak np. niezbyt dobrze funkcjonujący mechanizm podpowiadania słów w trakcie pisania wiadomości. Nowy system posiada też pewne braki względem swojego poprzednika. Dajcie znać jak oceniacie obecną wersję systemu i czy czekacie na kolejną aktualizację Anniversary Update, która ma wystartować na początku przyszłego miesiąca.