Czujniki Treasure Tag otrzymują aktualizację oprogramowania

Wczoraj postanowiłem podłączyć lokalizator Treasure Tag WS-2 do telefonu. Pobrałem najnowszą wersję aplikacji Treasure Tag i od razu zobaczyłem, że coś się zmieniło. Zostałem przywitany informacją, że czujniki stały się jeszcze lepsze, dzięki sprawdzaniu dostępności nowego oprogramowania sprzętowego. Włączyłem lokalizator i rozpoczęła się aktualizacja oprogramowania.

Treasure Tag 1.8.1.1

Aby skorzystać z czujnika Treasure Tag potrzebujemy urządzenia oraz aplikacji o tej samej nazwie dla naszego telefonu. Do tej pory aktualizowana była jedynie sama aplikacja ale najnowsza wersja posiada również zaszyte oprogramowanie dla czujnika, które jest przesyłane do naszego lokalizatora po jego sparowaniu z telefonem.

Treasure Tag oprogramowanie 3.2

Najnowsza wersja aplikacji 1.8.1.1, która została udostępniona pod koniec lutego, zaktualizuje oprogramowanie naszego lokalizatora do wersji 3.2, które zapewnia bardziej niezawodne połączenie i mniej niepożądanych alarmów. Podejrzewam, że aktualizacja jest dostępna zarówno dla czujnika Treasure Tag WS-2 jak i Treasure Tag Mini WS-10.

Niestety nie mogę potwierdzić czy po aktualizacji jest lepiej ponieważ nie zdążyłem jeszcze wykonać testów. Jeżeli korzystacie z czujników to koniecznie dajcie znać jak się zachowują po ostatniej aktualizacji.

Pobierz Treasure Tag na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR