Częstsze kompilacje Windows 10 Mobile dzięki nowemu działowi testującemu

Sporo osób miało nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy nową kompilację systemu Windows 10 Mobile do testów na naszych telefonach. Niestety ze względu na błąd w wersji Build 10240 nie została ona udostępniona w programie Insider Preview. Wczoraj Microsoft poinformował, że testuje wewnętrznie kilka kompilacji.

Gabe Aul za pomocą sieci społecznościowej Twitter poinformował, że w jego zespole został utworzony nowy dział, który testuje nowe kompilacje systemu Windows 10 Mobile.

Pomimo tego, że nie doczekaliśmy się nowej kompilacji w tym tygodniu to powyższa informacja powinna ucieszyć każdego z nas. Po premierze systemu Windows 10 na komputery spora część pracowników będzie teraz rozwijać system na telefony. Nowy dział został już utworzony i według powyższej informacji Microsoft testuje wewnętrznie kilka kompilacji.

To oznacza, że prace nad systemem Windows 10 Mobile przyspieszyły i dzięki temu powinniśmy otrzymywać aktualizacje znacznie częściej. Trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością do przyszłego tygodnia.

Dziękuję Piotr za informację!

 • Remigiusz Łukasik

  to może moja lumia 640 xl lte doczeka się aktualizacji do windows 10 🙂

 • WITOLD

  No oby właśnie tak było p.Michale

 • Nylu

  Tak szczerze mowiac to nie jestem zadowolony z w10 a to dlatego ze wczesniej na w7 nie mialem zadnych problemow a teraz zawsze cos wyjdzie mam nadzieje ze poprawia bo jesli nie to wracam do w7 i zeby w10m byl bardziej dopracowany

  • Ja z kolei nie mogę złego słowa powiedzieć o Windows 10. Zainstalowałem w pierwszy dzień i do tej pory nie mam żadnych problemów.

   • Nylu

    U mnie np. dzisiaj wracam z roweru podpinam kamerke pod usb i cisza ,nie moge otworzyc pilkow musze wejsc w ustawienia w komputer i dopiero ale i tez nie zawsze czasem sie zdarza ze poprostu wyrzuca ide na drugi laptop z w7 i wszystko ok

 • TH2 będzie w kolejnym rzucie

 • systemWinx

  mam takie pytanie który lepszy bulid slow czy fast?

  • To nie jest wybór pomiędzy lepszym a gorszym. Slow oznacza, że będziesz otrzymywał najnowsze kompilacje z pewnym poślizgiem. Fast oznacza, że decydujesz się na wgranie najnowszych wersji w momencie kiedy będą dostępne a tym samym podejmujesz ryzyko związane z instalacją najnowszych kompilacji. Obecnie zarówno Slow jak i Fast instaluje wersje Build 10166.

 • Iks

  Czy macie tez problem z zawieszajacym sie ekranem dotykowym podczas lub po wykonaniu rozmowy. Fizyczne przyciski dzialaja ale nie ekran. Nie wiem czy to wina tel czy systemu.
  Nokia 930 z W10 build 10166

  • To może być błąd w systemie. Próbowałeś przywracać ustawienia fabryczne?