• Programy
 • Komentarze: 4

Clock Hub – zegarek na ekranie startowym z odświeżaniem minutowym

Pojawiła się już pierwsza aplikacja, która wykorzystuje elastyczność systemu Windows Phone 8.1. Clock Hub to zegarek, który możemy przypiąć do ekranu startowego na szerokim kaflu. Co odróżnia tę aplikację od pozostałych jakie znajdziemy w Sklepie Windows Phone? Otóż w przypadku tej aplikacji godzina jest odświeżana co minutę a nie co pół godziny tak jak to miało miejsce w aplikacjach dla systemu Windows Phone 8.

Clock Hub Windows Phone 8.1

Wystarczy zainstalować aplikację a następnie przypiąć ją do ekranu startowego. W ten sposób będziemy mieli identyczny zegar, który do tej pory był dostępny jedynie na smartfonach HTC. Aby skorzystać z aplikacji należy posiadać telefon z systemem Windows Phone 8.1.

Zapraszam do pobierania i testowania ponieważ Clock Hub jest aplikacją bezpłatną. Poniżej zamieszczam odnośnik do Sklepu Windows Phone oraz kod QR do zeskanowania.

Clock Hub

Cena: bezpłatne

Wydawca: Fela Ameghino

Pobierz Clock Hub na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • BoGusz Z. Jędras

  Lubie To 🙂

 • Athlon007

  Coś czuję, że ta aplikacja została wydana z myślą „byle pierwszy”.

 • Pojawiła się już nawet aktualizacja do wersji 1.1.0.5, w której autor wprowadził poprawki błędów.

 • Marian Szutiak

  Jak dla mnie ta aplikacja (i wszystkie temu podobne, jakie będą wypuszczane), to trochę taka sztuka dla sztuki. W końcu to zwykłe powiększenie tego co już jest, czyli zegarka systemowego. To, czego mi naprawdę brakuje w Lumiach (zanim kupiłem swoją pierwszą Lumię 820, używałem przez kilka miesięcy HTC 8S), to aplikacji HTC integrującej zegar na kafelku z pogodynką i różnymi informacjami. Gdyby ktoś coś podobnego stworzył dla Lumii, to na pewno bym to kupił. A sam zegar? To tylko niepotrzebne zajmowanie powierzchni ekranu startowego.