Client for YouTube to jeden z lepszych klientów dla Windows 10 Mobile

Użytkownicy telefonów z systemem Windows nie doczekali się oficjalnej aplikacji YouTube. W związku z tym różni producenci podejmują próbę stworzenia klienta, który będzie w stanie zapewnić możliwości oficjalnej wersji. Wśród dziesiątek różnych aplikacji jakie można znaleźć w sklepie trafiłem na aplikację o nazwie Client for YouTube. Liczba pozytywnych opinii w sklepie przekonała mnie do jej opisania. Producent reklamuje swoją aplikację jako w pełni funkcjonalnego klienta do obsługi i pobierania materiałów z portalu YouTube.

Możliwości aplikacji Client for YouTube:

  • Pobieranie filmów i muzyki
  • Wyszukiwanie filmów, list odtwarzania i kanałów
  • Oglądanie filmów w różnej jakości
  • Zarządzanie subskrypcjami
  • Oraz wiele innych przydatnych funkcji

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie dla telefonów i komputerów z systemem Windows 10. Wygląd aplikacji został dopasowany do stylistyki dziesiątki. Client for YouTube posiada wszystkie podstawowe funkcje takie jak możliwość logowania się do naszego konta, możliwość zmiany motywu na jasny lub ciemny, ustawienie żywego kafelka, włączenie powiadomień, ustawianie jakości wideo i ilości klatek na sekundę oraz pobieranie filmów i muzyki.

Minusem aplikacji są widoczne reklamy oraz ograniczona jakość pobieranych filmów. Możecie jednak zwiększyć możliwości aplikacji wykupując wersję Pro w cenie 17,50 zł, która usunie reklamy oraz umożliwi pobieranie kilku filmów jednocześnie w jakości do 4K. Jeżeli nie przeszkadzają Wam reklamy i nie pobieracie filmów to w zupełności wystarczą możliwości bezpłatnej wersji. Warto również dodać, że aplikacja jest stale aktualizowana przez producenta. Aktualna wersja posiada numer 4.1.17.0. Dajcie znać w komentarzach poniżej czy aplikacja przypadła Wam do gustu.

Pobierz Client for YouTube