• Gry
  • Komentarze: 0

Chroń ludzki organizm przed wirusami i bakteriami z polską grą Vein Rush

W sklepie Windows Phone zadebiutowała kolejna polska gra, której autorami są Paweł Huber i Rafał Babiarz. Jest to biologiczno-strategiczna gra o nazwie Vein Rush. Gra zajęła drugie miejsce na finałach polskich Imagine Cup. Akcja gry toczy się w ludzkim organizmie, który jest ciągle atakowany przez wirusy i bakterie.

Vein Rush Windows Phone
Vein Rush Windows Phone

W grze wcielasz się w ludzki układ odpornościowy i walczysz z różnymi zarazkami. A sposobów walki jest naprawdę dużo. Możesz używać pułapek, wież i leków. Wszystkie nazwy w grze są prawdziwe, gra zawiera mnóstwo biologicznych informacji i ciekawostek. Vein Rush posiada naprawdę skomplikowaną mechanikę gry, lecz jest łatwo wystartować i praktycznie co poziom pojawia się coś nowego.

Autorzy gry postarali się o różne szczegóły, które rozbudowują rozgrywkę takie jak: eventy (np. spowolnienie przeciwników na jakiś czas), rozbudowany, unikalny system upgrade’ow, umiejętności bakterii. Poniżej znajduje się trailer gry.

Grę można kupić w sklepie Windows Phone w cenie 3,49zł. Vein Rush dostępne jest zarówno dla telefonów z systemem WP7 jak i WP8. Gra posiada również wersję próbną.

Pobierz grę [label style=”3″]Vein Rush[/label] ze sklepu Windows Phone

Vein Rush - sklep Windows PhoneKod QR - Vein Rush