Centrum opinii otrzymuje nową zakładkę z naszymi opiniami

Microsoft udostępnił aktualizację aplikacji Centrum opinii dla uczestników programu Windows Insider zapisanych do szybkiego oraz wolnego kręgu. Nowa wersja aplikacja udostępnią drobną, ale przydatną nowość. Od teraz w szybki i łatwy sposób możemy przeglądać nasze opinie oraz opinie, na które oddaliśmy głosy.

Aby sprawdzić nasze opinie i głosy należy z menu wybrać opcję Opinia. Następnie przesuwamy ekran palcem do zakładki Moje opinie. Standardowo wyświetlane są nasze opinie oraz opinie, na które oddaliśmy nasz głos. Opinie są posortowane datami od najnowszej. Możemy to zmienić wybierając opcje filtrowania. Ponadto przy każdym zgłoszeniu widać datę ostatniej aktywności oraz czy dana opinia została zgłoszona przez nas czy jedynie oddaliśmy głos poparcia.

Jeżeli nasza opinia została dodana jako część kolekcji to odpowiednia kolekcja zostanie wyświetlona w wynikach wyszukiwania. Kolekcje zbierają podobne opinie, dzięki czemu przeglądanie staje się łatwiejsze. Aby zobaczyć nasze zgłoszenie należy otworzyć kolekcję i odszukać naszą opinię.

Opisywane możliwości aplikacje są dostępne na ten moment wyłącznie w szybkim oraz wolnym kręgu Windows Insider. Nowa zakładka z opiniami jest dostępna w Centrum opinii w wersji 1.1702.653.0.