Aplikacja Centrum opinii już dostępna dla wszystkich z Windows 10 Mobile i PC

Microsoft udostępnił aplikację Centrum opinii dla wszystkich użytkowników telefonów z systemem Windows 10 Mobile oraz komputerów z systemem Windows 10. Centrum opinii (Feedback Hub) to połączenie dotychczasowych aplikacji Opinie o systemie Windows (Windows Feedback) oraz Centrum niejawnego programu testów Windows 10 (Insider Hub).

Centrum opinii Windows 10 Mobile

Za pomocą aplikacji Centrum opinii możemy poinformować Microsoft, które funkcje nam się podobają, które nie są potrzebne a które można ulepszyć. W aplikacji znajdziemy również informacje o nowych oraz nadchodzących funkcjach. Możemy również poznać opinie innych użytkowników oraz wziąć udział w ciekawych dyskusjach.

Co możesz zrobić za pomocą Centrum opinii?

 • Wyszukaj podobne opinie innych osób.
 • Wyraź poparcie lub napisz komentarz, aby poinformować Microsoft, że zgadzasz się z opinią lub masz ten sam problem.
 • Przekaż nowe opinie, które będą mogły znajdować i omawiać inne osoby.

Aplikację Centrum opinii możecie pobrać już teraz na Wasze telefony oraz komputery z systemem Windows 10. Zapraszam do skorzystania z poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR

Dziękuję Krzysiek za informację!

 • Ariel

  Mam pytanie o aplikacje Mapy, jak to w końcu jest, czy wersja 5, jest dostępna na 10586.318 w oficjalnej dystrybucji? Mam telefon NOKIA Lumia 830, System: 10586.318, Operator: CV IT.

  • Slevin

   TAK mam aplikacje Mapy w wersji 5.1603.1300.0 na kompilacji 10586.318 pewnego dnia dostałem aktualizację w sklepie (max w zeszłym tygodniu) i w końcu jest to nawigacja a nie jej karykatura 🙂

  • Nie wszyscy otrzymali aktualizację. Nie pozostaje nic innego jak dalsze oczekiwanie.

  • piotrg

   já mám wersje 5 ale na 650, build 318 w oficjalnej dystrybucji