• Gry
  • Komentarze: 1

Catch czyli kolejna przyjemna łamigłówka dla Windows Phone 8 od Loon Apps

Producent gier Loon Apps poinformował mnie o nowej grze Catch, która jest dostępna dla telefonów Windows Phone 8. Postanowiłem sprawdzić zarówno wygląd jak i grywalność najnowszej gry producenta takich tytułów jak Stack, Link czy Tile Path. Zapraszam do mojej mini recenzji.

Catch Loon Apps dla Windows Phone

Gra posiada dopracowaną oprawę wizualną, która została wzbogacona przyjemnymi dźwiękami. Dosyć szybko zrozumiemy zasady gry ponieważ pierwsze poziomy zostały tak przygotowane aby wprowadzić gracza do rozgrywki. Naszym celem jest łączenie gwiazd jednego koloru za pomocą jednego przesunięcia palca bez jego odrywania. Linie różnych kolorów nie mogą przechodzić przez te same miejsca. Gra prosta, przyjemna i darmowa.

Grę mogą pobrać bezpłatnie właściciele telefonów Windows Phone 8. Bezpłatnych poziomów jest aż 40 jednak ich przejście zajęło mi dosłownie kilka minut. Za kolejne poziomy musimy zapłacić. Każdy pakiet dodatkowych poziomów to wydatek rzędu 3,49zł. Producent gry sprytnie wciąga gracza za pomocą kolejnych prostych etapów i kiedy zaczynamy się rozkręcać każe płacić za kolejne poziomy. Mikropłatności stają się coraz bardziej popularne ale nie w każdym przypadku powinny być one stosowane. W niektórych przypadkach wolałbym zapłacić „z góry” za aplikację niż stosować system wbudowanych płatności.

Mimo wszystko gra jest godna polecenia i z pewnością spodoba się osobom lubiącym rozwiązywać łamigłówki. Jeżeli spodoba Wam się ten tytuł to zachęcam do przejrzenia całej oferty Loon Apps, w której z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Pobierz grę Catch ze sklepu Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR