• Telefony
  • Komentarze: 5

Budżetowy telefon Nokia Lumia 530 już dostępny w sieci Play, Plus oraz Orange

Nokia Lumia 530 z systemem Windows Phone 8.1 jest już dostępna u polskich operatorów sieci komórkowych. Telefon do swojej oferty wprowadził Play, Plus oraz Orange. We wszystkich sieciach telefon jest już dostępny od kilku złotych w abonamencie za 50zł. W podobnej cenie oferowana była Nokia Lumia 520, która odniosła spory sukces sprzedażowy na polskim rynku.

Nokia Lumia 530

Nokia Lumia 530 została wyposażona w slot dla kart microSD (pojemność do 128GB), który umożliwia rozszerzenie 4GB pamięci wewnętrznej. Użytkownik dostaje też dodatkowe bezpłatne 15GB przestrzeni w chmurze OneDrive. Zapisane zdjęcia, klipy wideo oraz dokumenty można otwierać na komputerach, laptopach, czy tabletach w dowolnym miejscu i czasie. Fanów aplikacji, zwłaszcza tak dużych jak gry (np. Asphalt 8), ucieszy możliwość zapisywania ich także na karcie microSD. Wyrazisty 4-calowy wyświetlacz wykonany w technologii LCD oraz mocny czterordzeniowy procesor sprawiają, że smartfon działa płynnie nawet przy wielu otwartych aplikacjach czy też podczas grania. Zdjęcia zrobione głównym aparatem o rozdzielczości 5Mpix można edytować za pomocą ulepszonych aplikacji Nokia Kreatywne Studio oraz Nokia Glam Me. Funkcja przewodnika głosowego pomoże zrobić zdjęcia typu selfie nawet wtedy, gdy robimy zdjęcie główną kamerą i nie widzimy siebie.

Specyfikacja techniczna modelu Lumia 530

System operacyjnyWindows Phone 8.1 (Lumia Cyan)
Ekran4.0” FWVGA LCD
Pojemność baterii1430mAh
Czas pracy22 doby w trybie czuwania13 godzin rozmów w sieci 2G
ŁącznośćHSPA+ 21Mbps/5.76MbpsWi-Fi (b/g/n)Bluetooth 4.0micro-USB
Procesor1.2GHz quad-core Qualcomm Snapdragon 200
Aparat5MP
Pamięć512MB RAM4GB eMMC (128GB micro SD)

Zobacz ofertę Orange z telefonem Nokia Lumia 530

Zobacz ofertę Plus z telefonem Nokia Lumia 530

Zobacz ofertę Play z telefonem Nokia Lumia 530

Czy ktoś skorzysta z jednej z powyższych ofert? Dajcie znać w komentarzach poniżej czy zdecydowaliście się na zakup Lumii 530.