Wspólnie poszukajmy najlepszych ofert Black Friday

Na pewno wielu z naszych czytelników gorączkowo przeszukuje dziś sklepy internetowe w poszukiwaniu najlepszej oferty Black Friday. Planowałem napisać obszerny artykuł z opisem najatrakcyjniejszych ofert, ale jest to zadanie bardzo czasochłonne. Zamiast tego chciałbym zachęcić naszych czytelników do dzielenia się swoimi znaleziskami odnośnie okazji jakie udało Wam się znaleźć.

Promocje Black Friday obejmują już niemalże każdy sklep z elektroniką i dotyczą dużej części dostępnego sprzętu. Klienci są zasypywani informacjami o zniżkach, rabatach oraz promocjach i w gąszczu tych informacji ciężko odnaleźć prawdziwą okazję. Zachęcam wszystkich do dzielenia się odnośnikami do sklepów, w których udało Wam się znaleźć atrakcyjną ofertę. Szukamy przede wszystkim telefonów, ale akcesoria oraz inne sprzęty elektroniczne również są mile widziane.

Jeżeli szukacie tanich telefonów marek Lenovo, Huawei, Xiaomi oraz ZTE to zapraszam na stronę chińskiego sklepu GearBest. Warto odwiedzić również polskie największe sklepy z elektroniką takie jak Saturn, Media Expert, Media Markt czy RTV EURO AGD. Zachęcam również do przejrzenia promocyjnej oferty sklepu x-kom.

Dajcie znać czy udało Wam się skorzystać z promocyjnej oferty oraz czego dotyczyła. Jeżeli trafiliście na korzystną promocję to koniecznie dajcie o niej znać w komentarzach poniżej.