Bittersweet shimmer kolejną aktualizacją po Amber?

Jeszcze nie wszyscy zdążyli zaktualizować swoje telefony Nokia Lumia WP8 do wersji Amber a w sieci pojawiły się już pierwsze plotki odnośnie kolejnej aktualizacji o nazwie Bittersweet shimmer. Nowa aktualizacja Nokii zostanie udostępniona wraz z aktualizacją Microsoftu o nazwie GDR3.

Bittersweet shimmer GDR3 Nokia Lumia

Co nowego w oprogramowaniu Bittersweet shimmer? Powyższe zrzuty ekranu niestety nie dostarczają zbyt wielu informacji poza nazwą aktualizacji. Większość wbudowanych funkcji posiada taką samą wersję poza Feedback to Nokia, która jest w starszej niż dostępna obecnie w sklepie Windows Phone.

Z ciekawostek dodam, że zarówno Amber jak i Bittersweet shimmer to nazwy kolorów – pochodne pomarańczowego. Kilka nowości z oprogramowania GDR3 mieliśmy już możliwość poznać. Teraz pozostaje czekać na nowości dotyczące najnowszego oprogramowania od Nokii.

  • Konrad Uroda-Darłak

    Całkiem wymyślna nazwa ;p

  • Arkadiusz

    Czy orientuje się pan redaktor, czy w GDR3 (bittersweet shimmer) Nokia Lumia 920 otrzyma te trzy średnie kafelki? Bo właśnie nie wiem czy kupować NL920 czy przeczekać i kupić nowsze urządzenia, jak wyjdą po GDR3 lub Windows Blue

    • Niestety nie wiem. Z tego co można wyczytać na innych stronach to prawdopodobnie trzy średnie kafelki otrzymają urządzenia z większymi ekranami i rozdzielczością 1080p.