Bittersweet shimmer GDR3 w telefonach Nokia Lumia 520 i Nokia Lumia 920

Pojawiły się kolejne informacje dotyczące nadchodzącej aktualizacji Bittersweet shimmer dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Tym razem pojawiły się zdjęcia, które ukazują nowe funkcje. Po raz pierwszy mamy również możliwość zobaczyć najnowsze oprogramowanie w smartfonie Nokia Lumia 520.

Nokia Lumia 920 Bittersweet shimmer GDR3

Wszystkie zdjęcia pochodzą z wietnamskiego portalu WinphoneViet. Powyższe zdjęcie przedstawia telefon Nokia Lumia 920. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że Bittersweet shimmer wprowadzi takie funkcje jak blokada obrotu ekranu, menedżer zadań z możliwością zamykania aplikacji za pomocą przycisku X czy tryb samochodowy.

Nokia Lumia 920 Bittersweet shimmer GDR3 - trzy kafelki w jednym rzędzie

Dzisiejsze zdjęcie przedstawia kolejną nowość – trzy kafelki w jednym rzędzie. Funkcja ta ma być dostępna na wszystkich urządzeniach bez względu na rozdzielczość ekranu.

Nokia Lumia 920 Bittersweet shimmer GDR3 - procentowy wskaźnik baterii

Na kolejnym zdjęciu widać procentowy wskaźnik baterii, który znajduje się tuż obok ikony baterii. Funkcja ta została potwierdzona w poprzednich przeciekach na temat najnowszej wersji oprogramowania.

Nokia Lumia 520 Bittersweet shimmer GDR3

Na ostatnim zdjęciu widać telefon Nokia Lumia 520 z oprogramowaniem Bittersweet shimmer. Niestety autor udostępnił tylko jedno zdjęcie z włączoną aplikacją info+dodatki.

Jak zawsze w przypadku zdjęć oraz zrzutów ekranu radzę podchodzić do takich informacji z lekkim dystansem. W końcu zmanipulowanie interfejsu użytkownika Windows Phone nie należy do najtrudniejszych. Mimo wszystko jestem ciekawy co sądzicie o powyższych zdjęciach?

Źródło: WinphoneViet

 • Kielek

  Cieszy mnie, że Microsoft robi coś z WP8 lecz nadal denerwuje fakt, że już wiadomo o GDR3 a moja 620-tka wciąż czeka na Amber 😐

 • Konrad Uroda-Darłak

  Jakos nie mogę sobie wyobrazić tych kafli na ekranie pokroju L820 czy L920 o.O

  • ad343

   Też jestem ciekaw co to za ptaszek:) zwróć jeszcze uwagę na ten wielki kafelek ze zdjęciem.

   • Konrad Uroda-Darłak

    Wiem wiem, widziałem ^^ Dlatego myślę iż to fake, ewentualnie 8.1, ale na pewno nie GDR3.