• Nokia
 • Komentarze: 3

Bezprzewodowy dostęp do urządzeń w Twoim domu z aplikacją Nokia Device Hub Beta

Dzisiaj na stronie Nokia Beta Labs zadebiutowała nowa aplikacja o nazwie Nokia Device Hub Beta. Dzięki programowi możemy łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami w naszym domu, które podłączone są do sieci Wi-Fi.

Nokia Device Hub BetaNokia Device Hub BetaNokia Device Hub Beta

Nokia Device Hub BetaNokia Device Hub BetaNokia Device Hub Beta

Nokia Device Hub Beta obsługuje bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, telewizory, odtwarzacze Blu-Ray, komputery i wiele więcej. Aplikacja korzysta z różnych protokołów i sama wyciąga wnioski jakie możliwości posiada podłączane urządzenie. Ponadto program automatycznie podpowiada i wyszukuje aplikacje w sklepie Windows Phone po to aby uprzyjemnić korzystanie z nowo podłączonych urządzeń.

Pierwsza wersja Nokia Device Hub Beta została oznaczona numerem 1.0.2.11. Aplikacja kompatybilna jest tylko i wyłącznie z telefonami Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Więcej informacji o aplikacji możecie znaleźć na stronie Nokia Beta Labs.

Pobierz aplikację [label style=”3″]Nokia Device Hub[/label] [label style=”2″]Beta[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Device Hub Beta - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Device Hub Beta
 • www

  Znalazło mi PC i telewizor. Po dodaniu hub proponuje mi aplikacje różnego rodzaju do ich obsługi. Czy to wszystko co ta aplikacja potrafi? Sama w sobie nie ma żadnych opcji umożliwiających np przeglądanie udostępnionych plików na PC?

  • „Nokia Device Hub recommends Windows Phone applications which work with
   your devices. Pin a device to the home screen to get easy access to all
   the apps which work with it.” – wygląda na to, że aplikacja jedynie wykrywa dostępne urządzenia i podpowiada jakie aplikacje będą w stanie obsłużyć dane urządzenie.

 • Marek Połomski

  czyli przez wifi nie wyślę fotek np. do laptopa?