Bezprzewodowe akcesoria do ładowania telefonów Nokia Lumia

Wraz z prezentacją nowych smartfonów Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920 fiński producent telefonów zademonstrował również bezprzewodowe akcesoria do ładowania. Obie nowe Lumie otrzymały certyfikat dla funkcji ładowania indukcyjnego wydawany przez konsorcjum Qi. Zobacz bezprzewodowe ładujące akcesoria takie jak płytka, stacja dokująca, poduszka czy głośnik.

Bezprzewodowe akcesoria Nokia

 

Bezprzewodowa płytka ładująca Nokia DT-900

Umieść telefon na eleganckiej płytce, aby rozpocząć ładowanie. To na prawdę takie proste. Płytka wyposażona we wskaźnik informujący o całkowitym naładowaniu telefonu. Minimalistyczne wzornictwo i intensywne kolory dopasowane do telefonu.

 

Bezprzewodowa poduszka Nokia by Fatboy DT-901

Gdy udajesz się na spoczynek, odłóż telefon na poduszkę Fatboy, aby rozpocząć ładowanie. Poduszki te są dostępne w intensywnych kolorach pasujących do telefonu Lumia.

 

Bezprzewodowa stacja dokująca Nokia DT-910

Czy chcesz używać telefonu Nokia Lumia, gdy jest ładowany? Umieść go na bezprzewodowym stojaku ładującym. W ten sposób jego ekran będzie widoczny. Możesz nawet ustawić otwieranie konkretnych aplikacji na telefonie w momencie umieszczania go na stojaku – np. alarmu, programu Skype czy usługi SkyDrive.

 

Obudowa Nokia CC-3041 do ładowania bezprzewodowego

W przypadku bezprzewodowej obudowy ładującej można ładować telefon Nokia Lumia 820 za pomocą dowolnej ładowarki bezprzewodowej z naszej oferty. Wybierz kolor. Załóż. Gotowe.

 

Głośnik JBL Powerup MD-100W z bezprzewodowym ładowaniem telefonu

Słuchaj wysokiej jakości dźwięku utworów, które uwielbiasz. Równocześnie możesz bezprzewodowo ładować telefon Nokia Lumia. Głosnik JBL Powerup for Nokia z bezprzewodowym ładowaniem telefonu obsługuje technikę NFC, wystarczy więc jedno dotknięcie, aby połączyć go z telefonem. Następnie możesz cieszyć się muzyką lub po prostu położyć telefon na głośniku, by naładować baterię. Prostota.

Więcej informacji o bezprzewodowych akcesoriach Nokia można znaleźć na stronie Bezprzewodowe ładowanie.