Bezprzewodowe akcesoria do ładowania telefonów Nokia Lumia

Wraz z prezentacją nowych smartfonów Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920 fiński producent telefonów zademonstrował również bezprzewodowe akcesoria do ładowania. Obie nowe Lumie otrzymały certyfikat dla funkcji ładowania indukcyjnego wydawany przez konsorcjum Qi. Zobacz bezprzewodowe ładujące akcesoria takie jak płytka, stacja dokująca, poduszka czy głośnik.

Bezprzewodowe akcesoria Nokia

 

Bezprzewodowa płytka ładująca Nokia DT-900

Umieść telefon na eleganckiej płytce, aby rozpocząć ładowanie. To na prawdę takie proste. Płytka wyposażona we wskaźnik informujący o całkowitym naładowaniu telefonu. Minimalistyczne wzornictwo i intensywne kolory dopasowane do telefonu.

 

Bezprzewodowa poduszka Nokia by Fatboy DT-901

Gdy udajesz się na spoczynek, odłóż telefon na poduszkę Fatboy, aby rozpocząć ładowanie. Poduszki te są dostępne w intensywnych kolorach pasujących do telefonu Lumia.

 

Bezprzewodowa stacja dokująca Nokia DT-910

Czy chcesz używać telefonu Nokia Lumia, gdy jest ładowany? Umieść go na bezprzewodowym stojaku ładującym. W ten sposób jego ekran będzie widoczny. Możesz nawet ustawić otwieranie konkretnych aplikacji na telefonie w momencie umieszczania go na stojaku – np. alarmu, programu Skype czy usługi SkyDrive.

 

Obudowa Nokia CC-3041 do ładowania bezprzewodowego

W przypadku bezprzewodowej obudowy ładującej można ładować telefon Nokia Lumia 820 za pomocą dowolnej ładowarki bezprzewodowej z naszej oferty. Wybierz kolor. Załóż. Gotowe.

 

Głośnik JBL Powerup MD-100W z bezprzewodowym ładowaniem telefonu

Słuchaj wysokiej jakości dźwięku utworów, które uwielbiasz. Równocześnie możesz bezprzewodowo ładować telefon Nokia Lumia. Głosnik JBL Powerup for Nokia z bezprzewodowym ładowaniem telefonu obsługuje technikę NFC, wystarczy więc jedno dotknięcie, aby połączyć go z telefonem. Następnie możesz cieszyć się muzyką lub po prostu położyć telefon na głośniku, by naładować baterię. Prostota.

Więcej informacji o bezprzewodowych akcesoriach Nokia można znaleźć na stronie Bezprzewodowe ładowanie.

 • Pawel

  Witam. Czy coś wiadomo na temat nie działania tego ekranu z zegarem i pogodą pod cyjanem na linii 920? Wcześniej bylo ślicznie.

  • Ekran podglądu jest dostępny również w oprogramowaniu Lumia Cyan. Wyświetla on aktualną godzinę oraz powiadomienia o nieodebranych połączeniach czy wiadomościach. Niestety pogody nie wyświetla.

   • Pawel

    Ni chyba nie do końca o tym samym miejmy. Teren ekran znam bo używam na CODZIEŃ. To ma być taki jak na zrzucie ekranu. To byla taka aplikacja desktop mode. Teraz jej nie ma. Można ustawić po połączeniu przez NFC jaka aplikacja się uruchomi, ale tej niestety nie.

    • O który zrzut ekranu chodzi?

     • Pawel

      Nie mam pojecia jak wkleić tutaj zdjęcie.

     • Pawel

      Dokładnie o to mi chodziło. Przez telefon nie mogłem obrazków dodawać. 🙂

     • Z tego co wiem to taki rodzaj wygaszacza jest dostępny tylko w trakcie ładowania bezprzewodowego na podstawce Nokia DT-910. Nie jestem pewny czy na nowszych wersjach oprogramowania w dalszym ciągu to jest dostępne.

     • Pawel

      No i o to właśnie chodzi. Wczesniej działało, ale nie tylko z podstawka. Była odrębna aplikacja Desktop Mode. Tą aplikację wybierałeś do uruchomienia. Teraz nie dziala. Brakuje mi właśnie takiego wygaszacza.

     • Według mnie nie jest już dostępny i został zastąpiony przez aplikację Nokia Glance Screen.

     • Pawel

      To oczywiście mnie nie zadowala, bo brakuje mi podstawowej funkcjonalności jaka miała tamta aplikacja. Dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam.

 • Pawel

  Przepraszam za literówki.