Bezpłatne pocztówki wracają w aplikacji Wideo Pocztówka na Święta!

Zapewne doskonale znacie aplikację Wideo Pocztówka. Microsoft z okazji Mikołajek przygotował promocję dla posiadaczy telefonów Lumia. Teraz możecie wysłać aż 10 bezpłatnych pocztówek miesięcznie. Wystarczy pobrać aplikację, skomponować kartkę i wysłać do najbliższych.

Wideo Pocztówka dla Lumii

Wideo Pocztówka to prosta aplikacja za pomocą, której wyślesz tradycyjną pocztówkę. A wszystko to z poziomu ekranu Nokia Lumia. Twórz własne wyjątkowe pocztówki robiąc zdjęcia aparatem swojego smartfonu. Dołącz do zdjęć plik wideo i prześlij go wraz z pocztówką, do swoich bliskich.

Wysyłanie pocztówek jest całkowicie bezpłatne! Aplikację Wideo Pocztówka możecie pobrać również bezpłatnie odwiedzając Sklep Windows Phone. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Wideo Pocztówka na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Facebook Microsoft Lumia Polska

 • Ktosiek

  Dla osób które jeszcze nie korzystały – naprawdę działa 🙂
  Jakość pocztówki może nie jest najwyższa ale wszystko jest OK. Ponadto czas od stworzenia do dostarczenia to mniej niż tydzień i jest git.
  Jedynie to sama aplikacja waliła mi błędami ciągle, nie było pocztówki w archiwum i przez to wysłałem 2x taką samą 😛 Może już naprawili to ;p

 • fred

  Pocztówki są od kilku miesięcy.

 • krzysiwonka

  U mnie w rodzinie posiadamy aż 5 Lumii. Gdy tylko dowiedziałem się że zwiększyli limit do 10 pocztówek miesięcznie odrazu zacząłem wysyłać pocztówki z wakacji, wypadów w ciekawe miejsca i takie tam

  • Ktosiek

   A co na to listonosz? 😀
   Mnie to trochę przerażałby fakt, że moje zdjęcia z wakacji może oglądać praktycznie cały inpost 😛

   • krzysiwonka

    Pocztówki przychodzą owinięte w gumkę. Tak więc widoczna jest tylko pierwsza widokówka. Pozatym niemam nic do ukrycia. Zwykłe zdjęcia w jakimś miejscu…..

    • Ktosiek

     Z gumki można wyjąć ;P
     Oczywiście jedni nie przejmują się tym inni może mają zbyt dużą obsesję na punkcie prywatności. Ja może nie należę w 100% do tej drugiej grupy, ale zdecydowanie woile chronić swoją prywatność tym bardziej, że w obecnych czasach mało nam jej zostało 🙂