Jak wypróbować usługę Office 365 bezpłatnie przez jeden miesiąc?

Microsoft udostępnił jakiś czas temu promocję z bezpłatną roczną usługą Office 365 dla osób, które zakupiły telefon Microsoft Lumia 640 lub Microsoft Lumia 640 XL. Jeżeli posiadacie inny telefon Lumia lub chcecie wypróbować możliwości nowego pakietu Office 365 na komputerze Windows 8.1 lub Mac to możecie uruchomić miesięczną, bezpłatną subskrypcję.

Microsoft umożliwia wypróbowanie pakietu Office 365 Personal oraz Office 365 dla użytkowników domowych bezpłatnie przez jeden miesiąc. Pierwszy pakiet przeznaczony jest wyłącznie dla jednego komputera, tabletu oraz telefonu. W przypadku drugiego pakietu możliwe jest zainstalowanie aż na 5 komputerach, 5 tabletach oraz 5 telefonach.

Wraz z pakietem Office 365 użytkownik otrzymuje również 1TB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz 60 minut miesięcznie na połączenia w aplikacji Skype.

Aby wypróbować pakiet Office 365 należy wejść na stronę Microsoft:

W następnym kroku klikamy w szary przycisk Wypróbuj pod pakietem Office 365 Personal lub Offie 365 dla użytkowników domowych. W ten sposób otrzymacie bezpłatny, miesięczny okres na testowanie pakietu.

Bezpłatna subskrypcja Office 365

Pamiętajcie aby przed upływem miesiąca anulować subskrypcję, w przeciwnym przypadku zostanie naliczona opłata zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Aby anulować subskrypcję Office 365 należy wejść na stronę konta Office:

Następnie przechodzimy do zakładki Zarządzaj kontem – zgodnie z poniższym zrzutem ekranu.

Moje konto Office

W zakładce Zarządzaj kontem odnajdujemy opcję Anuluj subskrypcję. W ten sposób anulujemy naszą subskrypcję i nie zostaną naliczone opłaty za korzystanie z pakietu.

Anulowanie subskrypcji Office 365

Jeżeli jednak zamierzacie korzystać w dalszym ciągu z pakietu Office 365 to nie musicie podejmować żadnych kroków. Wasza subskrypcja będzie miesięcznie odnawiana. W ustawieniach możecie wybrać czy chcecie płacić miesięcznie czy rocznie. W przypadku rocznej subskrypcji użytkownik otrzymuje bezpłatne dwa miesiące.

Czy przetestujecie pakiet Office 365? Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące uruchomienia bezpłatnej subskrypcji to pozostaję do Waszej dyspozycji. Zapraszam do komentowania.

 • 43 zł miesięcznie to jest jakaś kpina w sytuacji gdy pełny Office 2013 kosztuje 345 zł dożywotnio… opłaca się jedynie jak mamy więcej stanowisk pracy

  • Demoll

   Jeden office na jeden komputer kosztuje 345 i to w wersji okrojonej mocno np. bez outlooka, nie możesz się nim podzielić tylko jeden komp może być użyty. Porównujesz z dupy zupełnie bo: ofice 365 to możliwość instalacji na 5 komputerach, można się podzielić pożyczając np. znajomemu jedna z takich instalacji (musi mieć konto w LIVE) jest to pełny office, jest to cały czas najnowsza wersja, bo teraz gdy mam wykupiona subsktypcje w momencie gdy wejdzie office 2016 automatycznie dostane aktualizacje bez dodatkowych kosztów, w przypadku twojego przykładu to jakaś kpina porównałeś maluch z mercem i jeszcze zarzucasz MS ze cena wysoka, kup sobie 5x full office aktualizacje 5×2016 to zobaczysz ile to kosztuje, wystarczy przeczytać co jest w tej cenie, dodatkowo masz no limit na OneDrive i 60min polaczen skype na miesiąc na całym swiecie. typowo polskie przeczytać sam nagłówek i mądrzyć się.

  • 43zł to wersja dla wielu komputerów. Możesz wykupić roczną subskrypcję Office 365 Personal a wtedy miesięczna opłata wyniesie 25zł.

 • Ktosiek

  Moim zdaniem MS cały czas dostosowuje ceny do rynku US, gdzie faktycznie 10 dolców miesięcznie to mało. Jednak w Polsce to jest dużo i mało kto interesuje się tego typu rzeczami właśnie ze względu na cenę. Gdyby to było 5-10zł miesięcznie, dużo więcej chętnych by się znalazło 😛

  Ja mam licencję roczną z L640 i o ile wcześniej korzystałem z open office i było jak dla mnie OK, o tyle teraz normalnie nie wiem jak miałbym wrócić do darmowego oprogramowania. Pakiet od MS jest dużo wygodniejszy, pomijam fakt, że wykresy to on praktycznie sam robi 😛

 • Michau

  SPRZEDAM NOKIE LUMIE 930 BLACK CV PL STAN IDEALNY, ORYGINALNY FLIP CASE GRATIS 18MCY GWARANCJI, KTOŚ COŚ ?

 • makgajwer

  Od m-ca jestem szczęśliwym posiadaczem Lumi 640 DS
  Próbuje skorzystać z promocji Office 365. Pobrałem aplikację Office 365 Gift
  Za każdym razem wychodzi mi błąd: Błąd weryfikacji urządzenia.
  Co to oznacza? WTF?

  • Ktosiek

   Zapewne kupiłeś Lumię przed 1 Kwietnia?
   Promocją są objęte smartfony kupione od 1 kwietnia do 30 czerwca 😛

   • makgajwer

    Kupiłem 20 maja

    • Skontaktuj się w tej sprawie z Microsoftem. Jeżeli kupiłeś telefon w trakcie trwania promocji to z pewnością uruchomią dla Ciebie usługę Office 365.

     • makgajwer

      Napisałem do supportu i już dostałem odpowiedź t.j. numer do aktywacji produktu

     • Świetna informacja! Wiedziałem, że Microsoft stanie na wysokości zadania 🙂