• Programy
  • Komentarze: 1

Battery Level 1.4.1.0 – stan baterii na kafelku i ekranie blokady w Windows Phone 8

W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja aplikacji Battery Level 1.4.1.0, która informuje nas o stanie baterii za pomocą kafelka oraz powiadomienia na ekranie blokady. W sklepie znajdują się również podobne aplikacje o nazwach myBattery, Battery Tile, status baterii oraz Battery. Obie aplikacje przeznaczone są dla telefonów Windows Phone 8.

Battery Level - Windows Phone 8

Jedną z nowości w systemie Windows Phone 8 jest możliwość ustawienia powiadomień i dodatkowych ikon na ekranie blokady. Aplikacja Battery Level jest doskonałym przykładem na to jak to funkcjonuje w praktyce. Na powyższym zrzucie widać ekran blokady wraz z informacją o aktualnym statusie baterii. Oprócz ikony ekranu blokady mamy możliwość ustawienia kafelka w trzech różnych rozmiarach.

Co nowego w Battery Level 1.4.1.0:

  • Dodano język francuski i portugalski.
  • Język teraz można zmieniać w ustawieniach aplikacji
  • Poprawki błędów.

Aplikację można kupić w sklepie Windows Phone w cenie 3,49zł. Kompatybilne są wszystkie smartfony z systemem Windows Phone 8 w tym modele Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 720, Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920. Aplikację można pobrać skanując poniższy kod QR lub klikając w ikonę.

Pobierz aplikację Battery Level ze sklepu Windows Phone

Battery Level - sklep Windows PhoneKod QR - Battery Level
Źródło: sklep Windows Phone