Batman to nazwa kodowa najnowszego smartfonu Nokia Lumia 1320

W sieci pojawiły się informacje o kolejnym urządzeniu z rodziny Lumia. Tym razem smartfon o nazwie kodowej Batman zadebiutuje jako Nokia Lumia 1320. Nie jest do końca pewne czy będzie to zupełnie nowe urządzenie czy wariant jednego z urządzeń, które mieliśmy okazję poznać już wcześniej.

Nokia Lumia Batman

Niestety poza nazwą na tą chwilę nie wiadomo nic więcej. Nie jest również do końca pewne czy będzie to phablet czy smartfon. Wszystko zależy od wielkości wyświetlacza i patrząc na numer modelu 1320, który znajduje się pomiędzy Lumią 1020 i Lumią 1520 może wskazywać na rozmiar pomiędzy 4.5″ a 6″. Istnieje więc duża szansa, że tajemnicze urządzenie będzie posiadać ok. 5″ wyświetlacz. Idąc dalej tym tropem może okazać się, że Nokia Lumia 929 dla sieci Verizon ostatecznie będzie właśnie posiadać nazwę Nokia Lumia 1320.

Są to jedynie moje domysły i niestety na rozwianie wątpliwości będziemy musieli poczekać do konferencji Nokia World. Chyba, że wcześniej pojawią się kolejne informacje od naszych ulubionych informatorów. Jakie są Wasze typy?

Źródło: MyNokiaBlog, twitter