• Nokia
  • Komentarze: 2

Wunderman Polska aktualizuje aplikację Bateria Pro+ dla WP8 i WP8.1

Wunderman Polska czyli polski oddział Nokii udostępnił aktualizację aplikacji Bateria Pro+. Dzięki aplikacji możemy śledzić np. aktualny stan baterii czy godzinowe zużycie akumulatora. Aplikacja w ostatnim okresie nie była dostępna. Teraz wraz z pozostałymi aplikacjami od Wunderman Polska pojawiła się w Sklepie Windows Phone.

Bateria Pro+ Wunderman Polska dla Windows Phone

Wykorzystanie baterii było zawsze jedną z największych tajemnic telefonów komórkowych. Teraz została ona rozwiązana – wszystko dzięki aplikacji Bateria Pro+. Z jej pomocą możesz w pełni kontrolować zużycie akumulatora swojego smartfonu.

Bateria Pro+ to niezwykle czytelna aplikacja, która pozwoli Ci monitorować:

  • aktualny stan baterii określany w procentach,
  • godzinowe zużycie akumulatora,
  • czas pozostały do całkowitego rozładowania baterii,
  • zakres wykorzystania baterii (przez ostatnie 48h),

Niestety producent aplikacji nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji programu. Jakiś czas temu zgłosiłem sugestię do twórców aplikacji aby dodali informację o stanie baterii na ekranie blokady – niestety ta funkcja nie została wprowadzona w najnowszej wersji.

Zachęcam również do przetestowania pozostałych aplikacji od Wunderman Polska: Minutnik Pro+, Latarka Pro+, Stoper Pro+, Poziomica Pro+, Dyktafon Pro+, Konwerter Miar Pro+, Kafelki Łączności Pro+ oraz Gdzie jestem Pro+.

Bateria Pro+

Wersja: 1.4.0.0

Cena: bezpłatne

Wydawca: Wunderman Polska

Lista zmian: niedostępna

Pobierz Bateria Pro+ na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • krzysiwonka

    Wie ktoś czy mając system Wp 8.0 stan baterii na kafelki odświeża się co minutę czy co pół godziny? Noi czy do odświeżenia kafelka potrzebna jest transmisja danych tak jak w przypadku ,,statusu baterii”?. Proszę o odpowiedź (Samsung Ativ S)

    • Z tego co pamiętam to odświeżanie minutowe wprowadzili dopiero w WP8.1. Odnośnie drugiego pytania to wydaje mi się, że transmisja nie jest potrzebna.