Czy jesteście zadowoleni z działania baterii po aktualizacji Lumia Cyan?

Aktualizacja Lumia Cyan w przeciwieństwie do poprzednich aktualizacji Lumia Amber oraz Lumia Black nie wprowadziła zbyt wielu nowości. Owszem pojawiło się kilka nowości takich jak możliwość ustawienia profilu jasności ekranu, żywe obrazy, ustawienia USB czy nowe algorytmy aparatu. Nie wszystkie funkcje trafiły do wszystkich telefonów Nokia Lumia. Dla wielu osób kluczowe jest jednak zachowanie baterii po aktualizacji. Czy Lumia Cyan znacząco wpłynęła na baterię?

Bateria Nokia Lumia 1520

Co prawda aktualizacja Lumia Cyan jest już dostępna od jakiegoś czasu ale nie wszyscy otrzymali możliwość aktualizacji w związku z czym jest jeszcze zbyt wcześnie aby wydać ostateczną opinię. Niemniej jednak podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej.

Z moich obserwacji na telefonie Nokia Lumia 1520 wynika, że bateria trzyma minimalnie dłużej niż to miało miejsce na oprogramowaniu Lumia Black. Minęły dopiero dwa dni od kiedy posiadam oprogramowanie Lumia Cyan na moim telefonie ale już teraz widzę, że bateria spisuje się znakomicie.

Na aktualności nic nie stracił artykuł dotyczący baterii w Lumii 1520, który napisałem posiadając w telefonie oprogramowanie Lumia Black. Zachęcam do jego przeczytania: Bateria to mocny argument aby wybrać telefon Nokia Lumia 1520.

Koniecznie napiszcie jak sprawują się Wasze baterie po aktualizacji Lumia Cyan. Jeżeli macie problemy z baterią po aktualizacji to koniecznie przeczytajcie ten artykuł.