• Gry
  • Komentarze: 0

Popularna gra Badland pojawia się w Sklepie Windows Phone

Wczoraj w Sklepie Windows Phone pojawiła się ciekawa gra z wytwórni Frogmind. Mowa o grze Badland, która jest niezmiernie popularna na innych mobilnych platformach takich jak iOS czy Android. Gra jest niezwykle oryginalną i klimatyczną platformówką 2D, w której kierujemy poczynaniami kudłatego stworka ze skrzydełkami, które pozwalają mu unosić się w powietrzu.

Badland Windows Phone

Mały futrzak przemierza kolorowy świat pełen przygód i tajemnic. Naszym celem jest odnalezienie źródła niepokojących zmian. Pokonywanie przeszkód i znajdowanie drogi do wyjścia z każdego poziomu daje ogromną satysfakcję, tym bardziej, że poziom trudności od samego początku zmusza do ogromnej koncentracji, spostrzegawczości i szybkiego myślenia.

Całe sterowanie zostało uproszczone do naciskania ekranu jednym palcem – gdy naciskamy istotka unosi się a gdy puszczamy, opada. Każdy z poziomów posiada inną kombinację pułapek i nierówności terenu. Po drodze spotkamy różne dodatki, dzięki którym nasza postać dostosuje się do danej przeszkody – możemy się zwiększać, zmniejszać a nawet klonować. Czeka na nas imponująca rozgrywka dla pojedynczego gracza, która składa się z kilkudziesięciu etapów.

Zapraszam do obejrzenia filmu promocyjnego gry Badland.

Gra została wyceniona na kwotę 12,99zł ale osoby, które chcą przetestować grę przed zakupem mogą tego dokonać pobierając wersję próbną. Badland przeznaczone jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Badland

Cena: 12,99zł (bezpłatne demo)

Wydawca: Frogmind

Pobierz Badland na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR