AutoMapa otrzymała aż 5 aktualizacji w ciągu trzech dni

Producent nawigacji AutoMapa przez ostatnie trzy dni zaktualizował swoją aplikację aż pięć razy. Za każdym razem przeskok w numeracji był minimalny co może sugerować, że aktualizacje wprowadzają jedynie drobne poprawki i usprawnienia. Wraz z jedną z tych aktualizacji ponownie pojawiła się opcja, dzięki której możemy pobierać nowsze mapy tuż przed ich publicznym udostępnieniem.

AutoMapa 1.0.3.80 dla Windows 10 Mobile

W ostatnim czasie producent poinformował o zakończeniu programu beta testów. Niestety pomimo zakończenia testów aplikacja w dalszym ciągu nie jest widoczna w sklepie oraz użytkownicy, którzy nie byli zapisani do programu testów nie mogą jej pobrać. Dzisiejsza aktualizacja o numerze 1.0.3.81 w dalszym ciągu nie rozwiązuje tego problemu.

Użytkownicy, którzy korzystają z aplikacji AutoMapa otrzymali jedną widoczną zmianę. W opcjach pobierania map pojawiła się ponownie opcja Test server?, dzięki której mamy dostęp do najnowszych wersji map na krótko przed ich oficjalną premierą. Wystarczy zaznaczyć opcję i zrestartować aplikację.

Jeżeli zauważyliście inne nowości lub poprawki to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania.

Kod QR