• Gry
  • Komentarze: 0

Asphalt 7 Heat dostępny dla telefonów Windows Phone 8

Bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Od dzisiaj w sklepie Windows Phone dostępna jest jedna z najpopularniejszych wyścigówek Asphalt 7 Heat.

Asphalt 7 Heat

W Asphalt 7 Heat mamy możliwość pokierowania 60 rodzajami aut, ścigania się na 15 trasach, wzięcia udziału w 15 ligach, a to wszystko w obrębie 150 wyścigów.

Zbuduj kolekcje swoich marzeń

Odkryj 42 samochody z Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Ducati i innych światowej klasy producentów. Zbierz je w swoim garażu 3D.

Ścigaj się z przyjaciółmi

Można grac w trybie online i lokalnym tryb multiplayer dla maksymalnie 6 zawodników.

Ruszaj i pozostaw za sobą tylko kurz!

To wyścigi uliczne z duża prędkością po ulicach w Los Angeles, Tokio, na Bahamach i nie tylko. Każda lokalizacja jest renderowana w piękną grafiką HD.

Najlepsze wyzwania

Nie spuszczaj oczu z drogi na sekunda, Nie bierz oczy od drogi na sekunda, bo masz trudnych przeciwników w 11 różnych ligach i 55 imprezach.

Tuninguj swój wóz aż do perfekcji!

Skorzystaj z licznych opcji tuningowych, aby pomóc pojazdom osiągnąć maksymalną wydajność na każdym torze. Możesz nawet dostosować swoje pojazdy z naklejkami, aby dać im swój własny styl.

Grę można kupić w sklepie Windows Phone w cenie 3,69zł. Kompatybilne są telefony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Pobierz grę klikając w ikonę lub skanując kod QR.

Asphalt 7 Heat - sklep Windows PhoneKod QR - Asphalt 7 Heat
Źródło: sklep Windows Phone