• Nokia
  • Komentarze: 2

Aplikacje Nokia Kreatywne Studio i Wyślij do otrzymują aktualizacje dla Lumii WP8

Nokia udostępniła aktualizację aplikacji Nokia Kreatywne Studio i Wyślij do dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Pierwszy program w szybki i łatwy sposób pozwala na edycję naszych zdjęć poprzez dodawanie filtrów czy uwydatnianie ostrości lub kolorów. Dzięki drugiej aplikacji możemy wyświetlać multimedia z naszego telefonu bezpośrednio na innych urządzeniach podłączonych do tej samej sieci Wi-Fi.

Nokia Kreatywne Studio

Nokia Kreatywne Studio. Osiągnij lepszy efekt, korzystając z tego wygodnego i poręcznego programu do edycji zdjęć. Dostępny tylko w Nokii Lumia. Po prostu baw się kreatywnymi efektami, dodaj rozmycie w konkretnym miejscu lub wyodrębnij jeden z kolorów. Program Nokia Kreatywne Studio umożliwia także szybkie tworzenie pięknych kolaży, regulowanie balansu kolorów oraz usuwanie efektu czerwonych oczu. A gdy skończysz, możesz swoje zdjęcia od razu pokazać znajomym na Facebooku i Twitterze. Nokia Kreatywne Studio to aplikacja świetnie współpracująca z innymi aplikacjami fotograficznymi telefonów Lumia.

Najnowsza wersja Nokia Kreatywne Studio wprowadza ogólne poprawki stabilności i ulepszenia związane z miejscem do zapisu.

Wyślij do

Wyślij do. Ciesz się zdjęciami, filmami i muzyką na innych urządzeniach sieciowych (obsługujących DLNA), korzystając z funkcji Wyślij do, by połączyć się w ramach tej samej sieci Wi-Fi. Odkryj urządzenia, z którymi możesz się połączyć w sieci Wi-Fi, korzystając z funkcji Wyślij do. Mogą to być inteligentne telewizory, odtwarzacze Blu-ray, komputery czy tablety. Obecnie nie można połączyć się z PS3 ani strumieniowo przesyłać mediów z chmury, korzystając z funkcji Wyślij do. Najnowsza wersja oferuje lepszą łączność Wi-Fi, dzięki czemu będzie współpracować z nowymi urządzeniami i aktualizacjami oprogramowania sprzętowego.

Pobierz aplikację Nokia Kreatywne Studio ze sklepu Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Pobierz aplikację Wyślij do ze sklepu Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR