Aplikacje MSN otrzymują aktualizację dla systemu Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację uniwersalnych aplikacji MSN dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Nowszą wersję otrzymały aplikacji Finanse, Pogoda, Sport oraz Wiadomości. Przy okazji aktualizację możecie również pobrać na Waszych komputerach z systemem Windows 10.

Pogoda Windows 10 Mobile

Aplikacje awansowały z wersji 4.4.201.0 do wersji 4.4.247.0 . Jak w przypadku poprzednich aktualizacji i tym razem Microsoft nie udostępnił listy zmian oraz nowości. Na pierwszy rzut oka nie znalazłem żadnych wizualnych poprawek. Z całą pewnością dzisiejsza aktualizacja usprawnia wydajność i poprawia błędy.

Jeżeli posiadacie system Windows 10 Mobile na swoim telefonie to zapraszam do pobierania ze Sklepu Windows za pomocą poniższych odnośników oraz kodów QR. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to dajcie znać w komentarzach poniżej.

Kod QR
Kod QR
Kod QR
Kod QR
 • Lukasz

  WhatsApp właśnie mi się aktualizuje

 • Konrad Uroda-Darłak

  Jestem zaskoczony, ale właśnie leci mi aktualizacja dla Xbox Avatars.

  • Zaskoczony? Aplikacja dawno nie otrzymała aktualizacji?

   • Konrad Uroda-Darłak

    Odkąd wydali tą nową wersję to nie – bardziej spodziewałem się tego, że jak raz wydali tak zostawią bez zmian / poprawek 😛

 • Piotr

  Sklep również uzyskał aktualizację. Zauważyłem, że zamiast przycisku Pobrane jest Pliki pobrane i aktualizacje. Dodatkowo przyciski funkcyjne, np. Wyszukaj aktualizacje zostały przeniesione na dół ekranu

  • Iks

   Tez wlasnie mialem o tym pisac. Swieza odslona lekko poprzesowane przyciski. I wydaje mi sie, ze szybciej dziala i wlacza sie.