• Nokia
  • Komentarze: 1

Aplikacja Wyślij do (Play To) dostępna dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 8

Dzisiaj na stronie Nokia Beta Labs pojawiła się długo oczekiwana aplikacja Wyślij do 2.1.1.8 (Play To) w wersji beta dla telefonów Windows Phone 8, dzięki której możemy bezprzewodowo prezentować nasze zdjęcia oraz filmy bezpośrednio na ekranie naszego telewizora lub możemy słuchać muzyki na naszym kinie domowym lub innym urządzeniu podłączonym do domowej sieci Wi-Fi.

Wyślij do - Nokia Lumia Windows Phone 8Wyślij do - Nokia Lumia Windows Phone 8Wyślij do - Nokia Lumia Windows Phone 8

Aplikacja Wyślij do służy do odtwarzania zdjęć, filmów i muzyki na innych urządzeniach, które są zgodne ze standardem DLNA i podłączone do tej samej sieci Wi-Fi. Za pomocą tej aplikacji można łatwo się połączyć z własną siecią Wi-Fi i wykryć znajdujące się w jej zasięgu aktywne urządzenia DLNA. Korzystaj z możliwości odtwarzania swoich materiałów multimedialnych na zgodnych ze standardem DLNA odbiornikach TV, odtwarzaczach blu-ray, komputerach PC itp.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Kompatybilne są wszystkie smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 z najnowszym oprogramowaniem 1232.5951.1249.100x lub wyższym. Pobierz aplikację klikając w ikonę lub skanując kod QR.

Wyślij do - sklep Windows PhoneKod QR - Wyślij do
Źródło: Nokia Beta Labs