Aplikacja Windows Insider zaktualizowana do wersji 1.4.0.1

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację dla aplikacji Windows Insider, dzięki której użytkownicy telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile mogą przystąpić do testów najnowszych kompilacji systemu Windows 10 Mobile. Aplikacja podskoczyła do wersji 1.4.0.1.

Windows Insider 1.4.0.1

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. W ostatnim czasie część użytkowników miała problem z wyszukaniem dostępnych kręgów w aplikacji. Być może ten błąd został usunięty w tej wersji aplikacji.

Z aplikacji mogą skorzystać posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2. Aplikacja jest zbędna w przypadku kiedy posiadamy w telefonie system Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 – w najnowszych wersjach funkcje aplikacji Windows Insider zostały zintegrowane z systemem operacyjnym. Po otwarciu aplikacji w systemie RS1 wyświetli się odnośnik do ustawień telefonu.

Windows Insider - Windows 10 Mobile Redstone 1

Jeżeli nie jesteście pewni jakie telefony mogą skorzystać z aplikacji oraz jakie wersje systemu dostępne są w poszczególnych kręgach Windows Insider to zapraszam do tego artykułu. Początkujący użytkownicy powinni zainteresować się również tym artykułem.

Kod QR

Dziękuję wszystkim za informację!

 • P PP

  Po odpaleniu:
  (to chyba glowna zmiana)

  • mariuszpurwin

   Na Windows 10 Mobile RS1, tak zapewne to ma wyglądać. Dla th2 podejrzewam, ze jest poprzedni widok.

   • Zgadza się. W WP8.1 i W10M TH2 w dalszym ciągu można korzystać z aplikacji.

  • Dopisałem informację do artykułu. Dzięki.

 • Krąg Production jest teraz pomiędzy Fast i Slow, wcześniej był na samym dole, rzuciło mi się to w oczy, chyba że już wcześniej zmienili kolejność, ale nie sądzę, bo ostatnio był pod Release

  • Mobilny

   Tak, przed aktualizacją krąg Production był pod kręgiem Release Preview.