Aplikacja Windows Insider otrzymuje aktualizację dla Windows 10 Mobile

Kilka dni temu nowsza wersja została udostępniona nowa wersja aplikacji Windows Insider dla telefonów Windows Phone 8.1. Dzisiaj z kolei Microsoft zaktualizował tę samą aplikację dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile.

Windows Insider 1.3.230.7 Windows 10 Mobile

Aplikacja awansowała z wersji 1.2.227.1 do wersji 1.3.230.7. Pierwsze co rzuca się w oczy to częściowo spolszczone menu aplikacji. Ponadto w rozwijanym menu pojawiła się dodatkowa opcja leave program, dzięki której osoby, które chcą zrezygnować z programu mogą to zrobić klikając właśnie w tę opcję.

Aktualizacja aplikacji może również oznaczać, że Microsoft przygotowuje się do udostępnienia kolejnej kompilacji systemu Windows 10 Mobile. Obecnie najnowsza dostępna wersja w programie Insider Preview to Build 10166.

Jeżeli po aktualizacji systemu do Windows 10 Mobile przywracaliście ustawienia fabryczne to pamiętajcie aby ponownie zainstalować aplikację ze Sklepu Windows oraz aktywować odbieranie kompilacji w telefonie ponieważ w przeciwnym wypadku nie otrzymacie nowszych aktualizacji z systemem Windows 10 Mobile.

Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany lub poprawki w najnowszej wersji aplikacji to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

 • Wersja aplikacji nie ma nic wspólnego z pobieraniem nowszych wersji, zmienia się tylko interpretacja urządzenia aby prawidłowo odczytać takiego 8X etc. Po drugie Michał napisz po co Insider na 10tce bo te jełopy nie napiszą przecież.

  • a po co pisać po co insider na 10-tce?

   • Dopisałem informację do artykułu. Patrz przedostatni akapit.

   • rozumiem wiedziałeś po co zanim Michał napisał:)

 • Monika

  Niech w końcu dadzą date premiery a nie aktualizacje…

  • premiery urządzeń czy aktualizacji dla obecnych?

   • Monika

    Aktualizacji z 8,1 na 10.

 • PiotrK

  Mam pytanie do użytkowników L1020. Czy WP10 jest już użyteczny na tym telefonie? Nadaje się już do pracy czy jeszcze tylko do zabawy dla ciekawskich?