Aplikacja Wideo (Xbox Video) otrzymuje aktualizację dla Windows 8.1

Dzisiaj w Sklepie Windows pojawiła się aktualizacja aplikacji Wideo (Xbox Video) dla systemów operacyjnych Windows 8.1, Windows RT oraz Windows 10 Technical Preview. Aplikacja pozwala na oglądanie najnowszych filmów oraz ulubionych seriali. Niestety usługa Xbox Video nie została jeszcze uruchomiona w Polsce. Mimo wszystko możemy za pomocą aplikacji oglądać nasze filmy znajdujące się w bibliotece Windows.

Wideo (Xbox Video) - Windows 8.1 i Windows 10

Usługa Xbox Video umożliwia oglądanie najnowszych filmów w formacie HD i programów telewizyjnych na urządzeniu z systemem Windows 8 lub Windows RT, a ponadto ułatwia oglądanie ulubionych programów w dowolnej lokalizacji. Wypożyczaj lub kupuj nowe hity kinowe i klasyczne arcydzieła lub bądź na bieżąco z odcinkami najciekawszych programów telewizyjnych z poprzedniego wieczoru. Usługa Xbox Video dostarcza także gotowe do natychmiastowego oglądania filmy w formacie HD. Na poniższej liście funkcji usługi Xbox Video można sprawdzić, jakie funkcje są dostępne w danym regionie.

Funkcje usługi Xbox Video

  • Korzystanie z kolekcji wideo.
  • Wypożyczanie lub kupowanie najnowszych filmów na urządzeniu z systemem Windows 8 lub Windows RT1.
  • Dostęp do najnowszych programów telewizyjnych następnego dnia po ich emisji2.
  • Natychmiast dostępne materiały w formacie HD1.
  • Możliwość korzystania z utworzonych przez klientów i krytyków klasyfikacji podczas wybierania programów1.
  • Szybkie i łatwe znajdowanie szukanych materiałów.
  • Dostęp do szczegółowych opisów ulubionych filmów1 i programów telewizyjnych2.
  • Do wielu filmów i programów telewizyjnych są dostępne podpisy kodowane3.
  • Przełączanie wyświetlania z komputera na konsolę Xbox 360 za pomocą naciśnięcia przycisku1,2.

Dostępność funkcji

1 Sklep Xbox Movies jest dostępny w Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Japonii, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Zjednoczonym Królestwie i Stanach Zjednoczonych.

2 Sklep Xbox TV jest dostępny w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Meksyku, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Zjednoczonym Królestwie i Stanach Zjednoczonych.

3 Podpisy kodowane są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych.

Najnowsza wersja aplikacji wprowadza drobne poprawki i udoskonalenia. Aktualizację możecie już pobierać ze Sklepu Windows na Waszych komputerach z systemem Windows 8.1, Windows RT oraz Windows 10 Technical Preview.

Pobierz Wideo na Windows 8.1, Windows RT oraz Windows 10 Technical Preview