Aplikacja Veedo dostępna tylko na Windows Phone!

Veedo.pl to rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Najciekawsze wydarzenia można oglądać na żywo. Serwis umożliwia także dodawanie filmów przez użytkowników.

Veedo Windows Phone

Aplikacja mobilna Windows Phone jest przeznaczona dla użytkowników serwisu Veedo.pl korzystających z wersji 8.x systemu operacyjnego Windows Phone (Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1). Aplikacja jest zgodna z wyznacznikami UX wymaganymi przez operatora, wspiera urządzenia o niskich parametrach pamięci operacyjnej.

W aplikacji dostępne są ekskluzywne materiały dotyczące polskiego świata rozrywki, m.in. : klipy związane z castingiem do programu Mali Giganci i casting na zespół muzyczny występujący w programie Kuba Wojewódzki.

Veedo.pl jest już kolejną aplikacją od Grupy TVN (wcześniej: Kontakt 24, Fakty TVN oraz TVN Meteo) dostępną na smartfony Lumia.

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz VEEDO na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Facebook Microsoft Lumia Polska, Informacja prasowa Microsoft Mobile Devices and Services