• Nokia
  • Komentarze: 0

Aplikacja Przekaż moje dane umożliwia przesyłanie muzyki z telefonów Symbian

W sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja aplikacji Przekaż moje dane w wersji 5.1.0.19 dla wszystkich telefonów Nokia Lumia z systemem WP8. Najnowsza wersja wprowadza między innymi możliwość przesyłania muzyki z telefonów Symbian oraz poprawki błędów. Zobacz opis aplikacji w dalszej części artykułu.

Przekaż moje dane 5.1.0.19 dla Lumii WP8

Program Przekaż moje dane to szybki i prosty sposób kopiowania kontaktów z praktycznie dowolnego telefonu (Symbian, Android, iOS, BlackBerry, Windows Phone i inne) do nowego telefonu z systemem Windows Phone za pośrednictwem technologii Bluetooth. Niektóre telefony — w tym wiele telefonów Nokia — mogą też mieć możliwość przeniesienia wiadomości tekstowych i zdjęć. Program Przekaż moje dane kopiuje wszystkie kontakty do Windows Phone People Hub, skąd w łatwy sposób możesz dzwonić, mailować, rozmawiać lub obserwować znajomych w ulubionej sieci społecznościowej. W obsługiwanych telefonach kontakty mogą również być eksportowane na i importowane z karty SD.

Co nowego w Przekaż moje dane 5.1.0.19?

  • Większa kompatybilność przenoszenia wiadomości tekstowych.
  • Przesyłanie muzyki bez ochrony DRM z niektórych modeli z systemem Symbian i S40.
  • Poprawki błędów.

Aktualizacja jest dostępna w sklepie Windows Phone. Osoby, które jeszcze nie otrzymały informacji z pewnością otrzymają ją w niedługim czasie. Aktualizację można pobrać ze sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Przekaż moje dane[/label] ze sklepu Windows Phone

Przekaż moje dane - sklep Windows PhoneKod QR - Przekaż moje dane