• Programy
  • Komentarze: 5

Aplikacja Preview for Developers otrzymuje aktualizację do wersji 1.1.0.0

Wśród wczorajszych aktualizacji pojawiła się aplikacja Preview for Developers, za pomocą której użytkownicy telefonów Windows Phone 8 mogli zaktualizować swoje telefony do wersji GDR3. Czyżby najnowsza aktualizacja oznaczała, że już niebawem będziemy mogli zaktualizować nasze słuchawki do wersji Windows Phone 8.1 Preview?

Preview for Developers - Windows Phone 8

Niestety Microsoft nie podzielił się listą zmian jakie wprowadził do najnowszej wersji. Nie wiadomo również czy wczorajsza aktualizacja przygotowana jest na aktualizację Windows Phone 8.1.

Według nieoficjalnych informacji Windows Phone 8.1 będzie dostępny dla użytkowników w maju tego roku. Natomiast twórcy aplikacji otrzymają dostęp o miesiąc wcześniej czyli w kwietniu – wtedy też prawdopodobnie będziemy mogli zaktualizować nasze telefony do wersji WP 8.1 Preview. Więcej informacji o planowanych datach wypuszczenia najnowszego systemu znajduje się w tym artykule.

Mimo wszystko miejmy nadzieję, że oprogramowanie Windows Phone 8.1 zostanie wypuszczone znacznie wcześniej do testów. Tymczasem zapraszam do pobierania aplikacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

[info]Aktualizować system za pomocą aplikacji Preview for Developers mogą jedynie osoby, które są zarejestrowanymi twórcami aplikacji, mają odblokowany telefon lub posiadają konto na stronie Microsoft’s App Studio.[/info]

Preview for Developers

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Preview for Developers na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • Tomy Radek Nowak

    Powiedzcie mi czy warto w ogóle przyspieszać ten proces i zapisać się do developerów tylko po to żeby mieć akutalizacje wcześniej? Zależy mi na Here Drive + podobno wraz z nowa aktualizacją dostanę globalną licencje… Co daje i jakie ryzyko niesie zmiana statusu na developer??

    • Przede wszystkim globalna licencja będzie dostępna po aktualizacji Lumia Cyan (od Nokii) a nie po Windows Phone 8.1 Preview for Developers (od Microsoftu). Przystępując do programu nie otrzymasz bezpłatnej nawigacji HERE Drive+ ale za to zyskasz wszystkie nowości jakie przyniesie oficjalna aktualizacja Windows Phone 8.1. Jedyne ryzyko jakie widzę to możliwe problemy w przypadku zgłaszania reklamacji do autoryzowanego punktu Nokia Care – nie jest do końca pewne jak do tego typu oprogramowania pochodzą serwisy.

  • Pan Szym

    Mam pytanie, czy wersja developerska zostanie zaktualizowana do „normalnej”, czy przystąpienie do programu pozwoli w przyszłości na otrzymanie wersji dev i jak to się ma do gwarancji?