• Programy
  • Komentarze: 5

Aplikacja Preview for Developers otrzymuje aktualizację do wersji 1.1.0.0

Wśród wczorajszych aktualizacji pojawiła się aplikacja Preview for Developers, za pomocą której użytkownicy telefonów Windows Phone 8 mogli zaktualizować swoje telefony do wersji GDR3. Czyżby najnowsza aktualizacja oznaczała, że już niebawem będziemy mogli zaktualizować nasze słuchawki do wersji Windows Phone 8.1 Preview?

Preview for Developers - Windows Phone 8

Niestety Microsoft nie podzielił się listą zmian jakie wprowadził do najnowszej wersji. Nie wiadomo również czy wczorajsza aktualizacja przygotowana jest na aktualizację Windows Phone 8.1.

Według nieoficjalnych informacji Windows Phone 8.1 będzie dostępny dla użytkowników w maju tego roku. Natomiast twórcy aplikacji otrzymają dostęp o miesiąc wcześniej czyli w kwietniu – wtedy też prawdopodobnie będziemy mogli zaktualizować nasze telefony do wersji WP 8.1 Preview. Więcej informacji o planowanych datach wypuszczenia najnowszego systemu znajduje się w tym artykule.

Mimo wszystko miejmy nadzieję, że oprogramowanie Windows Phone 8.1 zostanie wypuszczone znacznie wcześniej do testów. Tymczasem zapraszam do pobierania aplikacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

[info]Aktualizować system za pomocą aplikacji Preview for Developers mogą jedynie osoby, które są zarejestrowanymi twórcami aplikacji, mają odblokowany telefon lub posiadają konto na stronie Microsoft’s App Studio.[/info]

Preview for Developers

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Corporation

Pobierz Preview for Developers na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR