• Programy
  • Komentarze: 0

Aplikacja pogodowa WeatherPro dla Windows Phone w obniżonej cenie 3,49zł

Aplikacja WeatherPro, która rozwijana jest przez MeteoGroup, największą w Europie prywatną firmą meteorologiczną, oferuje znakomite, wysokiej jakości, szczegółowe informacje, w tym siedmiodniowe prognozy pogody i raporty dla ponad dwóch milionów miejsc na całym świecie. W dniach od 8 do 10 listopada aplikacja będzie dostępna w promocyjnej cenie 3,49zł.

WeatherPro Windows Phone

Weatherpro dla Windows dostarcza wysokiej jakości prognoz dla ponad dwóch milionów miejsc na świecie. Przy podziale doby na trzy-godzinne okresy, zawsze będzie mieli dostęp do najświeższych danych pogodowych, bez względu na to, gdzie się znajdujecie. W dodatku macie dostęp do animowanych zdjęć satelitarnych i radarowych dla większości obszaru Europy i USA. Zdjęcia satelitarne i radarowe są dwiema najpopularniejszymi funkcjami w WeatherPro, gdyż powodują, że pogoda dosłownie ożywa.

WeatherPro działa na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym Windows, łącznie z Windows 8, więc bez względu na to, czy korzystacie ze smartphone’a, tabletu lub komputera, WeatherPro będzie jedyną aplikacją pogodową, jakiej będziecie potrzebowali.

W najnowszej aktualizacji wprowadziliśmy wykresy prognostyczne, więc teraz możecie mieć obraz pogody na nadchodzący tydzień. A przy użyciu nowej funkcji Live-Tiles macie dostęp do pogody bieżącej oraz dwu-dniowej prognozy nawet bez otwierania aplikacji!

Aplikacja pogodowa WeatherPro dostępna jest zarówno dla telefonów z systemem Windows Phone 7.5 jak i Windows Phone 8.

Pobierz aplikację [label style=”1″]WeatherPro[/label] ze sklepu Windows Phone

WeatherPro - sklep Windows PhoneKod QR - WeatherPro