Aplikacja OTOMOTO debiutuje w Sklepie Windows Phone

Grupa Allegro udostępniła kolejną aplikację dla telefonów z systemem Windows Phone. Od wczoraj możecie pobierać ze Sklepu Windows Phone aplikację OTOMOTO. Dzięki aplikacji mamy szybki dostęp do tysięcy ofert kupna i sprzedaży samochodów w Polsce.

OTOMOTO Windows Phone

Gdziekolwiek będziesz aplikacja OTOMOTO umożliwia szybki dostęp przez telefon do ofert motoryzacyjnych z bazy OTOMOTO.pl – lidera w branży internetowych ogłoszeń kupna i sprzedaży samochodów na polskim rynku. Aż kilkaset tysięcy atrakcyjnych ofert będzie w Twoim zasięgu! Korzystaj z możliwości, jakie daje Ci smartfon. Teraz jeszcze szybciej znajdziesz lub sprzedasz dowolny pojazd!

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania.

Pobierz OTOMOTO na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • Michael

  Niech Ci wielcy programiści Allegro dadzą sobie spokój z tworzeniem aplikacji pod Windows Phone. Jak to wygląda? Jeszcze większe kafle z kategoriami powinni dać. Masakra! Aplikacja Allegro to samo..

  • GhastlyDD

   Przynajmniej dobrze, że jest

 • Monika

  Michał, ale ta aplikacja jest na moim telefonie od prawie trzech miesięcy a nie od wczoraj…

  • Marek Połomski

   Są dwie aplikacje OtoMoto ale ta jest dopiero oryginalna

  • W Sklepie Windows Phone są dwie aplikacje ale tylko wersja z artykułu należy do Grupy Allegro – tak jak napisał @marek7001:disqus.