Aplikacja Nokia Treasure Tag otrzymuje aktualizację do wersji 1.2.0.9

Wczoraj w Sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja aplikacji Nokia Treasure Tag. Jest to aplikacja wspomagająca akcesorium o tej samej nazwie. Dzięki niej odnajdziemy zgubione kluczyki, naszą torbę a nawet samochód.

Nokia Treasure Tag w Sklepie Windows Phone

Zgubiłeś kluczyki, nie wiesz, gdzie jest torba z siłowni, zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś samochód? Nokia Treasure Tag pomoże Ci znaleźć Twoje rzeczy za pomocą intuicyjnych wskazówek audiowizualnych. Wystarczy umieścić znaczniki na cennych rzeczach i zainstalować tę aplikację w swoim telefonie. Nawet jeśli czegoś zapomnisz, będziesz wiedzieć, gdzie to jest.

Jak to działa:

  • umieść znaczniki Nokia Treasure na ulubionych rzeczach
  • połącz znaczniki z telefonem za pomocą Bluetooth Smart
  • Twój telefon powiadomi Cię, jeśli wygląda na to, że o czymś zapomniałeś
  • alarmy dźwiękowe umożliwiają telefonowi znalezienie znacznika, albo znacznikowi znalezienie telefonu
  • Mapy z usługi HERE oraz telefony obsługujące LiveSight pozwalają na znajdowanie rzeczy za pośrednictwem rzeczywistości rozszerzonej
  • przypnij ulubione znaczniki do ekranu Start jako kafelki Live Tile, by mieć do nich szybki dostęp

Znaczniki Nokia Treasure wymagają połączenia Bluetooth Smart i telefonu Nokia Lumia z aktualizacją oprogramowania Lumia Black. Niestety Nokia nie podała szczegółowej listy zmian i poprawek jakie wprowadziła do najnowszej wersji aplikacji.

Akcesorium Nokia Treasure Tag WS-2 zostało oficjalnie zaprezentowane 19 lutego. Więcej informacji możecie znaleźć w artykule Nokia oficjalnie prezentuje akcesorium Nokia Treasure Tag WS-2.

Nokia Treasure Tag WS-2

Nokia Treasure Tag

Wersja: 1.2.0.9

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Treasure Tag na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR