Aplikacja Nokia Storyteller już dostępna dla wszystkich Lumii WP8

Do tej pory aplikacja Nokia Storyteller była dostępna wyłącznie dla flagowego modelu Nokia Lumia 1520. Dzisiaj pojawiła się nowa wersja 1.7.4.1, którą mogą pobrać wszyscy posiadacze telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 i oprogramowaniem Black. Storyteller to świetny, nowy sposób na pokazywanie zdjęć.

Nokia Storyteller - Nokia Lumia

Program Nokia Storyteller Beta automatycznie sortuje wszystkie zdjęcia, filmy i kinografy w interaktywne grupy zwane opowieściami. Linia czasu to miejsce, w którym możesz przeglądać wszystkie opowieści i modyfikować je, a następnie przeglądać w postaci pokazu slajdów lub udostępniać znajomym. Możesz także sortować swoje zdjęcia i filmy według lokalizacji, a także dodawać do nich podpisy, by opowieść była jeszcze bardziej rozbudowana. Dodatkowo, patrząc na zdjęcie, możesz je pomniejszyć, by zobaczyć na mapie, gdzie zostało zrobione.

Aplikację mogą pobrać wszyscy posiadacze telefonów Nokia Lumia z oprogramowaniem Lumia Black. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia Storyteller Beta

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Storyteller Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR