• Programy
  • Komentarze: 2

Aplikacja Music Drop do wgrywania muzyki przez Wi-Fi do telefonu otrzymuje aktualizację 1.0.2.6

Jeżeli często wgrywasz nową muzykę do swojego telefonu Windows Phone 8 to powinieneś zainteresować się aplikacją Music Drop. Aplikacja pozwala szybko przegrać muzykę z Twojego komputera do telefonu WP8 za pośrednictwem przeglądarki internetowej obsługującej HTML5.

Music Drop - bezprzewodowe przenoszenie muzyki do telefonu Windows Phone

Po podłączeniu urządzeń do sieci Wi-Fi, należy uruchomić aplikację w telefonie i przepisać widoczny tam adres do przeglądarki internetowej na naszym komputerze. Następnie w nowo otwartej stronie internetowej wystarczy przeciągać i upuszczać nasze utwory w odpowiednim miejscu. Twoja muzyka będzie przesłana bezpośrednio do telefonu z systemem Windows 8.

Aplikację przetestowałem na mojej Lumii 925 oraz na przeglądarce Firefox i wszystko działa jak należy. W ciągu kilku sekund utwór miałem już na telefonie bez konieczności podłączania kabla. Poniżej zrzut ekranu na komputerze po wpisaniu adresu URL widocznego w aplikacji na telefonie.

Music Drop - przeglądarka na komputerze

Music Drop możecie pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Wymagany jest telefon z systemem Windows Phone 8 oraz przeglądarka internetowa z obsługą HTML5 na komputerze.

Najnowsza wersja poprawia kompatybilność z urządzeniami, które obsługują dwa typy interfejsów sieciowych IPv4 oraz IPv6. Dodatkowo poprawiono drobne błędy oraz usprawniono transfer muzyki z komputera do telefonu. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Music Drop

Wersja: 1.0.2.6

Cena: bezpłatne

Wydawca: Codeceptive Studios

Pobierz Music Drop na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR