Aplikacja MSMobile.pl otrzymuje kilka nowości i poprawek

W poniedziałek zadebiutowała pierwsza wersja naszej aplikacji MSMobile.pl w Sklepie Windows. Pomimo podstawowej funkcjonalności jaką oferuje aplikacja spotkała się z dosyć pozytywnym przyjęciem. To mnie zmotywowało do dalszej pracy i już dzisiaj przedstawiam kolejną wersję, która posiada kilka nowości i poprawek.

Aplikacja MSMobile.pl

Przede wszystkim zmieniłem grafikę artykułu z okrągłej na prostokątną. Dzięki temu obrazek posiada odpowiednio proporcje. Poza tym kilka osób narzekało na okrągłe grafiki, które niezbyt dobrze wpisywały się w wygląd całego systemu. Dodatkowo aplikacja została w całości przetłumaczenia więc nie powinny Was więcej zaskakiwać opcje czy komunikaty w języku angielskim.

Nowością jest możliwość ustawienia aplikacji do wyświetlania krótkiego oraz szczegółowego stanu. Dzięki temu będziecie mogli podejrzeć na ekranie blokady oraz na ekranie podglądu czy pojawiły się nowe artykuły na portalu. Pamiętajcie, że kafelek odświeża się co 30 minut a tym samym ewentualne informacje na wyżej wymienionych ekranach będą pojawiać się również w takich odstępach czasowych. Aby ustawić wyświetlanie stanu należy w telefonie przejść kolejno do: ustawienia > personalizacja > ekran blokady.

Aplikacja MSMobile.pl

Ponadto do aplikacji zostały dodane również dodane odnośniki do naszych sieci społecznościowych Facebook, Google+ oraz Twitter. Usunąłem również zbędne informacje w zakładce „O aplikacji”.

Historia zmian w aplikacji:

1.1.0.0

  • Dodano możliwość wyświetlania krótkiego oraz szczegółowego stanu dla aplikacji na ekranie blokady (ustawienia > personalizacja > ekran blokady)
  • Zmieniono kołowe grafiki na kwadratowe w sekcji „Nowości”
  • Aplikacja została w całości została spolszczona
  • Usunięto zbędne informacje z zakładki „O aplikacji”

1.0.2.0

  • Poprawiono logo
  • Usunięto szczegółowe opisy filmów na stronie Wideo
  • Dodano odnośniki do sieci społecznościowych

1.0.1.0

  • Pierwsza publiczna wersja

Przypominam również, że nasza aplikacja dostępna jest wyłącznie dla systemów Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Najnowsza wersja została opracowana za pomocą bezpłatnych, internetowych narzędzi App Studio oraz aplikacji Visual Studio 2015.

Przy okazji chciałbym również podziękować za wszystkie opinie, sugestie oraz pozytywne oceny w Sklepie!

Kod QR