Aplikacja Lumia Storyteller nie zostanie usunięta ze Sklepu Windows

Ostatnio Microsoft poinformował, że zaprzestaje rozwijanie oraz usuwa kilka aplikacji fotograficznych Lumia ze Sklepu Windows. Jedną z tych aplikacji jest Lumia Storyteller, która dzisiaj otrzymała aktualizację dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile. Po uruchomieniu nowej wersji otrzymamy informację, że aplikacja będzie dostępna a zostaje wyłączone jedynie udostępnianie opowieści online.

Lumia Storyteller opowieści online

Wszystko wskazuje na to, że aplikacja będzie w dalszym ciągu rozwijana i co najważniejsze będzie dostępna dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Z powyższej informacji wynika, że z aplikacja straci możliwość udostępniania opowieści online i aby nie stracić obecnie udostępnionych opowieści należy je zapisać w pamięci telefonu.

Dzisiejsza aktualizacja prawdopodobnie wprowadza jedynie powyższy komunikat do aplikacji. Jeżeli jednak zauważyliście jakieś inne poprawki lub nowości to podzielcie się nimi w komentarzach poniżej. Dodam również, że aplikacja z powodzeniem zaktualizowała się zarówno w systemie Windows Phone 8.1 jak również w systemie Windows 10 Mobile.

Kod QR