Aplikacja Lumia Refocus otrzymuje drobną aktualizację

W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja aplikacji Lumia Refocus w wersji 1.1.4.6. Dzięki aplikacji możemy zmieniać ostrość już po zrobieniu zdjęcia. Program umożliwia zrobienie zdjęcia, a następnie wybranie na nim punktu, gdzie ma być skupiona ostrość.

Nokia Refocus - Nokia Lumia PureView

Program Lumia Refocus umożliwia zrobienie zdjęcia, a następnie wybranie na nim punktu, gdzie ma być skupiona ostrość. Sprawdza się świetnie, gdy fotografujesz obiekt w zbliżeniu, ponieważ w ten sposób możesz uwypuklić głębię na zdjęciach, a następnie zmienić punkt ostrości, jeśli chcesz. Możesz też dodać fajne efekty, takie jak „Wszystko jest ostre” czy Podbicie koloru.

Gdy skończysz, udostępnij swoje interaktywne zdjęcia Refocus za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, poczty elektronicznej i komunikatorów — wystarczy do tego konto OneDrive. Aplikacja przesyła najpierw Twoje zdjęcia do OneDrive, a następnie tworzy do nich łącze, które możesz udostępnić znajomym, żeby mogli się pobawić i sami zmieniać punkt ostrości.

Niestety Microsoft nie udostępnił szczegółowej listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji. Aplikacja Lumia Refocus przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Pobierz Lumia Refocus na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR