Aplikacja Lumia Pomoc i wskazówki otrzymuje nowy wygląd i sposób korzystania

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację aplikacji Lumia Pomoc i wskazówki dla telefonów Lumia z systemem Windows Phone. Dzięki aplikacji możemy szybko dotrzeć do instrukcji obsługi, znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, odnaleźć przydatne wskazówki, filmy z poradami oraz sprawdzić status gwarancji urządzenia. Najnowsza wersja aplikacji otrzymuje między innymi nowy wygląd oraz sposób korzystania.

Lumia Pomoc i wskazówki

Lumia Pomoc i wskazówki ułatwiają jak najlepsze wykorzystanie telefonu Lumia. Dowiedz się, jak wykorzystać wiele niesamowitych funkcji Twojej Lumii, znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dowiedz się więcej o telefonach Lumia, oglądając nasze filmy. Ta aplikacja zawiera pełną instrukcję obsługi w wersji offline, a jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy, znajdziesz w niej informacje pozwalające na bezpośredni kontakt z działem pomocy.

Co nowego?

  • Nowy wygląd i sposób korzystania
  • Przesunięcie w lewo daje dostęp do polecanych wskazówek, wiadomości o najnowszych funkcjach, aplikacjach i akcesoriach
  • Dostęp do narzędzia do rozwiązywania problemów online
  • Ogólne poprawki i ulepszenia

Nowy wygląd aplikacji oraz sposób nawigacji przypadł mi do gustu. Uważam, że program wygląda teraz znacznie lepiej. Aplikację możecie bezpłatnie zaktualizować w Sklepie Windows Phone. Kompatybilne są telefony Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

A jak Wam podoba się nowy wygląd aplikacji Lumia Pomoc i wskazówki? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach poniżej!

Pobierz Lumia Pomoc i wskazówki na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR