Aplikacja Lumia Moments otrzymuje aktualizację dla Windows Phone 8.1

Dzięki aplikacji Lumia Moments możemy zapisywać niezwykłej jakości ujęcia w ruchu wprost ze swoich filmów oraz zdjęć 4K zapisanych w telefonie Lumia (Full HD w przypadku modelu Lumia 830). Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z oprogramowaniem Lumia Denim.

Lumia Moments

Funkcja Najlepszy kadr pozwoli Ci odnaleźć idealne ujęcie i zapisać je jako Obraz na żywo, dzięki czemu Twoje zdjęcia nabiorą pełni życia w albumie „Z aparatu” oraz w programie Lumia Storyteller. Funkcja Ujęcia w ruchu umożliwia dodanie efektu stroboskopu do zdjęć, na których dużo się dzieje, lub efektu rozmycia obrazu dla uwydatnienia ruchu.

Najnowsza wersja oznaczona numerem 1.0.4.0 (2015.414.1107.4891) wprowadza jedynie drobne poprawki błędów. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Aplikacja przeznaczona wyłącznie dla smartfonów Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 830, Lumia 930, Lumia Icon oraz Lumia 1520 z oprogramowaniem Lumia Denim.

Pobierz Lumia Moments na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR
 • Nylu

  A jak się nazywa aplikacja do dodania ruchu do zdjecia

  • Aby włączyć obrazy na żywo, bo o to pytasz, należy w aplikacji Lumia Camera 5 wejść do ustawień i włączyć odpowiednią opcję.

 • Terki

  Lumia Moments jest też dostępna na Lumiach 640 i 640XL

  • Ktosiek

   Potwierdzam, mam taką apkę ale totalnie nie umiem jej używać , tak jak połowę innych możliwości jakie daje mi Lumia 😛 Do tej pory nie wiem co i jak zrobić aby płacić zbliżeniowo lumią ;P

   • RDF2

    do tego musisz mieć specjalną kartę SIM od operatora

  • Dopisałem informację do artykułu. Dziękuję za informację!

   • Terki

    Nie ma za co, grunt to wzajemna pomoc 🙂